Maikrahv

Müügil viimased piletid! – Vana-aastaõhtul esineb Maikrahvis Sofia Rubina

Maikrahvi aastavahetuse õhtusöök on saanud lühikese ajaga elavaks legendiks. 31. detsembril jätame vana aastaga hüvasti Sofia Rubina ja Jason Hunteri saatel.

Peoehteis vanalinn, malbe küünlavalgus, rõõmsad inimesed, isuäratavad toidud, kihisevad joogid, kaasahaarav džässmuusika… Pole ime, et Maikrahvi aastavahetuse õhtusöögile tungeldakse ka sel aastal.

Kutsu Sinagi parim seltskond kaasa ja tulge koos Maikrahvi meenutama vana aasta parimaid hetki ja tähistama uusi alguseid. Meie lauad on neljakäigulisest õhtusöögist lookas ja pidu täies hoos, külalisi muusikaga kostitamas džässlaulja Sofia Rubina ja teda trompetil saatev Jason Hunter.

Saadaval on veel viimased piletid linna stiilseimale ja lõbusaimale uusaastapeole. Kiirusta, et ilma ei jää!

Glamuurse džässi saatel uude aastasse   

Sofia Rubina on peamiselt džässi, souli ja klubimuusikat esitav Eesti laulja, keda tunneme juba nullindate alguses korraldatud noorte lauluvõistlustelt. Hiljem on ta õppinud džässlaulu Viljandi kultuuriakadeemias, Saksamaal, Venemaal ja Ühendriikides ning saanud üheks Eesti nõutumatest esinejatest. Maikrahvis esineb Sofia Rubina koos oma abikaasa, trompetimängija Jason Hunteriga.

Lisaks Eestile esineb Sofia regulaarselt ka mujal Euroopas, Ameerikas ja Aasias. Ta tunneb end koduselt nii väikeste klubide hämaras, intiimsetel õhtusöökidel, festivalilavadel kui ka ooperimajades ja televiisoris. Ükskõik kus ta ka ei esineks, poeb ta muusika kuulajatele hinge, pannes neil ka tantsukingad pilli lööma.

Uue aasta alguses ilmub Sofial uus album „Where It Begins“. Võib-olla kuuleme sellelt lugusid juba vana-aastaõhtul!

Sofia ja Jason esinevad õhtu jooksul neli korda: kell 20:00, 21:00, 22:00 ja 23:00. Etteaste toimub Maikrahvi Peasaalis ja Gildi saalis. Võlvsaalis ja Mustpeade saalis kantakse esinemist üle suurtel ekraanidel, seega jätkub lõbusat meeleolu restorani igasse nurka.

Neljakäiguline menüü vana aasta auks ja uue terviseks

Uksed linna parimale uusaastapeole on avatud kell 19:00–01:00. Neljakäigulist peomenüüd saab nautida pika õhtu jooksul oma taktis, seega võib kohale saabuda nii nagu iga seltskonna graafik seda lubab.

Vana-aastaõhtul pakume peolistele ainult parimat:

  • Suupistevalik
  • Ürdikodujuustuga täidetud lõherull krevettide ja sibulavinegretiga
  • Grillitud lõhe koos ratatouille’i, kartuliroseti ja sidruni-koorekastmega või
    Pardikoib koos ratatouille’i ja selleri-kartulipüreega ingverikastmes
  • Crème brûlée marjakastme ja kaneelisiirupis hautatud pirniga

Hinna sisse kuuluvad ka klaas vahuveini, vesi ja kohv-tee. Lisaks on võimalik tellida juurde meelepäraseid jooke Maikrahvi joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Kuni 12-aastased lapsed söövad vana-aastaõhtul poole hinnaga. Sooduspiletite soetamiseks palume helistada numbril 55 514 517 või kirjutada aadressil .

Tavapiletite ostmine on sama lihtne kui alati: vajuta vaid all olevale nupule ja soeta pääsmed Maikrahvi veebipoest.

Kuid ära otsusega liiga kaua viivita – populaarsele peole on müügil viimased piletid!

 

OSTA PILET

 

Aastavahetuse õhtusöök Sofia Rubina & Jason Hunteriga

  • Esmaspäeval, 31. detsembril alates kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn.
  • Pilet 89 eurot – sisaldab neljakäigulist õhtusööki, ühte klaasi vahuveini, vett, kohvi-teed ning stiilset kontserdielamust.
  • Küsimused ja päringud: tel 5551 4517, .