Maikrahv

Uus ja põnev Maikrahvis! – Kas armastus ootab pimekohtingul?

Öeldakse, et armastus on pime. Seda on ta kindlasti sõbrapäeva järgsel õhtul Maikrahvis. Nimelt kustutatakse restoranis tuled ja sukeldutakse põneva pimekohtingu salapärasesse maailma.  

Laupäeval, 15. veebruaril oodatakse Maikrahvi pimekohtingule armastust otsivaid naisi ja mehi. Kuid tegemist pole kaugeltki mitte tavalise pimekohtinguga, kus põnevust loob vaid Sind ees ootava kaaslase tundmatu isik. Maikrahvis kohtutakse peale selle pilkases pimeduses!

See pole siiski hirmus, vaid eelkõige huvitav ja salapärane. Sel Eesti kõige ebatavalisemal kohtinguõhtul puuduvad kulunud flirtimisvõtted ja välimuse asemel hinnatakse sisemist ilu.

Õhtu jooksul kohtub iga osaleja vähemalt kolme vastassugupoole esindajaga. Kuna nägemismeelt kasutada ei saa, on võimalik keskenduda vaid iga inimese häälele, sõnadele ja kõige sellega kaasnevale müstikale. Võib-olla just sel õhtul kohtad oma tõelist armastust!

Kõhtu kinnitatakse õhtu jooksul suupistete ja hõrgu magustoiduga. Hinna sees on ka tervitusnaps ja kaks pokaali veini. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova.

Pimekohting algab kell 18:00. Piletid (49,99 eurot) on müügil vaid Maikrahvi hea koostööpartneri Kingitus.ee kodulehel.

 

OSTA PIMEKOHTINGU PILET NAISELE

OSTA PIMEKOHTINGU PILET MEHELE

 

Restoranis Maikrahv kustutatakse tuled kahel erineval üritusel. Kohtume pimedas!

Avarda oma meeli õhtusöögil pilkases pimeduses

Veel on kohti ka Maikrahvi populaarsel õhtusöögil pilkases pimeduses. Esmaspäeval, 20. jaanuaril korraldatav pimeõhtusöök annab võimaluse viibida mõned tunnid seni tundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ning katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada.

Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimene arugi saada, mida ta sööb. Seda sellepärast, et maitsete nautimiseks on lisaks maitsemeelele väga suur roll ka nägemismeelel.

Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb ka pimeõhtusöögil pime õhtujuht Julia Kabanova.

Pimeõhtusöök algab kell 19:00. Ka sinna on piletid (53,99 eurot) müügil vaid Kingitus.ee kodulehel.

 

OSTA PILET PIMEÕHTUSÖÖGILE

 

Õhtusöök pilkases pimeduses

  • Esmaspäeval, 20. jaanuaril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn.
  • Pilet 53,99 eurot – sisaldab kolmekäigulist üllatusõhtusööki koos üllatusjookidega.

Pimekohting pilkases pimeduses

  • Laupäeval, 15. veebruaril kell 18:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn.
  • Pilet 49,99 eurot – sisaldab tervitusnapsu, suupisteid, magustoitu ja kahte pokaali veini.

Küsimused ja päringud: tel 5551 4517,