Maikrahv

Unistustes stressivaba jõululaupäev? – Tere tulemast Maikrahvi!

Kas oled kunagi mõelnud võimalusele veeta jõule restoranis? Unusta söögitegemise ja kodu koristamisega seotud stress ning võta istet Maikrahvi valmis kaetud lauas.

Jõulueelne aeg oma arvukate ettevalmistustega võib suurt stressi tekitada. Kuid ega jõule selleks ei peeta, et väsimuse käes vireleda. Oluline on lõõgastuda ja kallite inimeste seltsist rõõmu tunda!

Tallinna muinasjutulise jõuluturu kõrval asuv Restoran Maikrahv teenindab Sind ja Sinu seltskonda läbi jõulude. Olete oodatud meie lookas jõululaua äärde iga päev kell 12–24.

Jõululaupäev Maikrahvis

Veeda unustamatu jõululaupäev Tallinna vanalinna südames, Maikrahvi küünaldega valgustatud ajaloolistes ruumides.

Jõululaupäeval laseme hea maitsta neljakäigulisel õhtusöögil:

  • Suupistevalik
  • Ürdikodujuustuga täidetud lõherull krevettide ja sibulavinegretiga
  • Grillitud lõhe koos ratatouille’i, kartuliroseti ja sidruni-koorekastmega või
    Pardikoib koos ratatouille’i ja selleri-kartulipüreega ingverikastmes
  • Crème brûlée marjakastme ja kaneelisiirupis hautatud pirniga

Neljakäigulise menüü hind on 55 eurot ja hinna sisse kuuluvad ka vesi ja kohv-tee. Lisaks on võimalik tellida meelepäraseid jooke Maikrahvi joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Uksed jõululaupäeva õhtusöögile avatakse kell 18:00. Menüüd saab nautida pika õhtu jooksul oma taktis: kohale võib saabuda nii nagu iga laudkonna graafik seda lubab.

Kaunist jõulumeeleolu loob pianist Andranik Kechek, kes astub õhtu jooksul üles kolmel korral: kell 18:30, 19:30 ja 20:30.

Euroopa parimaks valitud jõuluturg asub kohe Maikrahvi ukse ees. Jõuluturg on avatud iga päev kuni 7. jaanuarini.

Maikrahvi maitsvad jõulusöömingud

Just praegu on õige aeg nautida ka Maikrahvi jõulusööminguid. Novembrist detsembrini vähemalt neljaliikmelistele seltskondadele pakutavad jõulumenüüd on jõulude parimatest maitsetest tulvil.

Naudi meie osavate kokkade valmistatud kalu, salateid, sülte-pasteete, traditsioonilist seapraadi, verivorste ja mulgikapsaid ning viimistle elamus meelepäraste jookidega. Tutvu jõulusöömingute hõrgutavate menüüdega siin ja tule proovima kas enne jõule, jõulupühadel või pühade vahel.


Loo vanade kõrvale julgelt ka uusi jõulutraditsioone. Maikrahvi päkapikud katavad laua ja ootavad Sind ja Sinu kallimaid vanalinna südames Raekoja platsil. Häid jõule!

 

OSTA PILET JÕULULAUPÄEVAKS

BRONEERI LAUD TEISTEKS PÄEVADEKS

 

Küsimused ja päringud: tel 5551 4517, 

(Fotod: catnamejoe / Pixabay ja  Kaupo Kalda / Visit Tallinn)