Maikrahv

Tere tulemast Maikrahvi terrassile!

Kevad on saabunud Tallinna vanalinna. Selle kindla märgina on avatud ka Maikrahvi terrass!

Maikrahvi suveterrass asub vaieldamatult linna parimas kohas – Raekoja platsil, otse ajaloolise vanalinna südames.

Meie juures naudid päikesepaistet ja rõõmsat vanalinna suminat hommikust õhtuni. Kevadel, kui ilmad on veel mõnevõrra ettearvamatud, kaitsevad meie suured päikesevarjud sind ka kerge vihmasaju eest. Jahedamalgi päeval pole põhjust muretsemiseks: lisaks kuumale joogile pakuvad soojendust ka meie pleedid ja infrapunasoojendid.

Maikrahvi terrassilt avanevad lummavad vaated nii raekojale kui ka teistele platsi ümbritsevatele majadele. Unustada ei tohi ka Raekoja platsil toimuvaid üritusi kontsertidest laatadeni. Nende jälgimiseks pakub meie terrass linna parimad võimalused.

Tutvu vanalinnas toimuvate üritustega siin. Lisaks kogume oma blogisse iga kuu parimad vihjed Tallinnas toimuva kohta. Aprillikuiseid soovitusi vaata siit.

Hõrgud toidud ja värskendavad joogid

Meie terrassil naudid sõprade lõbusat seltsi tassi kohvi või klaasikese külma vahuveiniga. Kevad ja saabuv suvi on õige aeg ka Maikrahvi põnevate kokteilide jaoks. Tutvu meie joogimenüüga siin – veelgi laiema joogikaardi leiad kohapealt!

Loomulikult pakume terrassil ka kõiki hõrgutisi meie mitmekülgsest a la carte menüüst. Kas sooviksid maitsta liha või kala, salatit, suppi või hoopis pastat? Meie arvestame ka erinevate toidurežiimidega: pakume head-paremat ka taimetoitlastele ning laktoosi- ja gluteenivabalt toituvatele külalistele.

Ja mis parim: peale kauba on Maikrahvi juures alati tagatud ka sõbralik teenindus.

Tere tulemast nautima kevadet ja algavat suve Maikrahvi terrassile. Tule üksi või sõpradega – meie juures on alati mõnus!

PS. Oleme avatud ka lihavõttepühadel iga päev kl 12–24.

 

RESERVEERI LAUD