Maikrahv

Tere tali – Maikrahvi talveõhtuid soojendab teater!

Uus aasta pole siiamaani suurt ilmaolude muutust kaasa toonud, kuid paukugu pakane või kostitagu ilmataat meid vihma ja lörtsiga, Maikrahvi paksude seinte sees on talveõhtud alati soojad ja mõnusad.

Käesolevatel talvekuudel pakub Maikrahv oma külalistele kaunist küünlavalgust ja parimaid palu nii meie köögist kui Eesti teatrilavadelt. Võta kaasa ema, isa, elukaaslane, kolleeg, parim sõber või nemad kõik ja tule nautima Maikrahvi populaarseid teatriõhtusööke.

Jaanuaris-märtsis on meil kavas järgmised etendused:

  • 12. ja 19. jaanuaril veedame lõbusat reede õhtut koos armastatud näitleja Andrus Vaarikuga, kes saabub Maikrahvi oma nõutud monoetendusega „Elu on parim meelelahutus“. Vaariku lõbusad mõtisklused on otse elust enesest – millised on inimelu väärtused ja kuidas meile antud ajaga ilma eelneva harjutamiseta hakkama saada? Vaariku monotükk oli Maikrahvi tõmbenumbriks ka läinud aastal, seega piletiostuga on käsil viimane hetk!
  • 31. jaanuaril astub Maikrahvi lavale teine igale eestlasele tuttav näitleja. Raivo E. Tamme käest küsitavat alati kahte asja: kas „Õnne 13“ läheb edasi ja mis see E. tema nimes õige tähendab. Mõlemale küsimusele annab ta vastuse oma monoetendusel „Mis see E. tähendab?“. Õhtu jooksul kuuleme huvitavaid lugusid ka tema lapsepõlvest, vanaisast ja peagi 100-aastaseks saavast Eesti Vabariigist.
  • 23. veebruaril ja 9. märtsil ei pakuta Maikrahvis üksnes kahekäigulist õhtusööki, vaid osutatakse ka „Baariteraapiat“. Näitlejad Mart Müürisepp ja Kaisa Selde räägivad, mis neid vaevab, mis rõõmustab ja kuidas nad teineteisega hakkama saavad. Lisaks otsivad nad publiku ees vastust küsimusele, on nad siis üldse koos või lahus. Maikrahvi lavale esimest korda jõudev etendus on kindlasti humoorikas, kuid ka mõtlemapanev viis veeta Eesti suure juubeli eelõhtut või tähistada tagantjärgi naistepäeva.

Iga ürituse kohta saad lugeda täpsemalt klikkides ürituse juures olevale lingile.

Piletid vaid ühe nupuvajutuse kaugusel

Iga teatrietenduse juurde pakume maitsvat kahekäigulist õhtusööki, mille pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt. Lisaks kuuluvad piletihinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Soovi korral on võimalik tellida ka suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri valikust.

Piletite ostmine on lihtne, mugav ja turvaline: vajuta vaid all olevale nupule ja osta piletid otse Maikrahvi veebipoest. Siis jääb üle vaid kuupäev märkmikusse panna ja sammud vanalinna poole seada!

Juhul, kui soovid midagi telefoni või e-posti teel täpsustada, oleme Sinu jaoks alati olemas. Leiad meid tuttavalt telefonilt 5551 4517 ja aadressilt .

Rõõmsate kohtumisteni Maikrahvi teatriõhtusöökidel Tallinna vanalinna soojas südames!

 

OSTA PILET