Maikrahv

Teatriõhtu Maikrahvis – sügiskavas „Baariteraapia“ ja „Elu on parim meelelahutus“

Maikrahvi populaarsed teatriõhtusöögid algavad juba järgmisel nädalal. Sügise lahutamatuks osaks saanud etendustel naerdakse, mõtiskletakse, räägitakse kaasa ja nauditakse Maikrahvi kokkade loodud kahe- ja kolmekäigulisi õhtusööke.   

Kaisa Selde & Mart Müürisepp: „Baariteraapia“

18. oktoobril ei pakuta Maikrahvis üksnes kahekäigulist õhtusööki, vaid osutatakse ka „Baariteraapiat“. Näitlejad Kaisa Selde ja Mart Müürisepp räägivad, mis neid vaevab, mis rõõmustab ja kuidas nad teineteisega hakkama saavad. Lisaks otsivad nad publiku ees vastust küsimusele, on nad siis üldse koos või lahus.

„Etenduse alusliiniks on meie oma kogemused, aga teraapia käigus üritame ka publikuga kaasa rääkida. Loodetavasti julgevad vaatajad meiega kaasa arutada,“ ütlevad näitlejad.

Armastusega puutub elu jooksul kokku igaüks, kuid vahel teeb see meile ka haiget. Kas on võimalik lahku minna ja siiski sõpradeks jääda? Oma kogemust jagades ja publikuga kaasa rääkides püüavad baariterapeudid maailma pisut paremaks muuta – ja selles, nagu me hästi teame, on oma roll ka naerul.

Kaisa ja Marti kohtame Maikrahvi laval ka 18. ja 19. detsembril. Need etendused on ideaalsed näiteks töökollektiivi või sõprade ringi jõulupeoks!

Andrus Vaarik: „Elu on parim meelelahutus“

8. novembril naudime Andrus Vaariku enda kirjutatud, lavastatud ja esitatud monoetendust „Elu on parim meelelahutus“. Tükk on osutunud tõeliseks hitiks, kus iganes on Vaarik sellega üles astunud.

Aga millest räägib meisternäitleja oma monotükis, mida on intervjuudel nimetanud ka „jääauku hüppamise projektiks“? Eks ikka inimelu väärtustest.

„Mul pole tegelikult midagi karta, need teemad on mulle väga südamelähedased ja miks mitte sellest avameelselt ja valehäbita rääkida,“ nendib Vaarik.

„Me oleme siin maailmas ju esimest korda. Me oleme siin ainult korraks ja me ei tea ise ka, mida ja kuidas teha. Ma olen esimest korda eestlane, esimest korda olen ma isa. Ma pole harjutada saanud. Ma kirjutan oma elu ühe jutiga puhtandina valmis. Aga see ei tähenda, et elu ei võiks lõbus olla. Elu on parim meelelahutus! Pärast surma jõuab mossitada küll.“

Interaktiivne, maitseküllane teatrielamus

Mõlemad tükid teeb omapäraseks interaktiivsus: publikul on võimalik näitlejatega kaasa rääkida, diskuteerida ja küsimusi esitada. See tähendab, et etendus on iga kord eriline ja üks ühele korduma ei kipu. Seega tasub kaasa lüüa ka neil, kes on etendust juba varem kas Maikrahvis või mujal näinud – õhtu saab olema üllatusi täis!

Teatriõhtusöögi pilet sisaldab oktoobris-novembris kahekäigulist, detsembris kolmekäigulist õhtusööki koos tervitusjoogi, vee, kohvi-tee ning kaasahaarava teatrielamusega. Lisaks on võimalik tellida juurde meelepäraseid jooke Maikrahvi joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustatakse igal õhtul kell 19:00. Etendused algavad kell 20:00 (v.a 18. oktoobril kell 20:15).

Piletid teatriõhtusöökidele leiad Maikrahvi heast ja ustavast veebipoest. Vajuta vaid all olevale nupule, soeta soovitud arv pileteid ja pane kuupäev endale kirja. Kohtume Maikrahvis!

 

OSTA PILET

 

(Fotod: Silver Raidla)