Maikrahv

Tähista sõbrapäeva ja naistepäeva Maikrahvis!

Veebruaris-märtsis on fookuses meie lähedased – sõbrad ja meie elu tähtsaimad naised. Maikrahvis nauditakse sõbrapäeval ja naistepäeval head muusikat ja menukat teatrit.  

Valentinipäevaga seotud romantikal ja armastusel on pikk ajalugu. Inglismaal ja Prantsusmaal tähistati päeva juba 14. sajandil, kuid arvatavasti ulatuvad selle juured veelgi kaugemale Vana-Rooma aegadesse. Eestisse levis sõbrapäev Soome vahendusel 1980. aastate lõpul.

Sõbrapäeval astuvad Maikrahvi romantilisel kontsert-õhtusöögil üles igihaljas Ivo Linna ja teda klahvpillidel saatev Antti Kammiste. Müügil on viimased piletid  – kiirusta, et ilma ei jääks!

Baariteraapia osutamine on saanud viimasel ajal peaaegu et üheks Maikrahvi põhitegevustest. Kaisa Selde ja Mart Müürisepa ülipopulaarne teatritükk lööb laineid jälle veebruari keskpaigas ning naistepäeval.

Eestis hakati naistepäeva tähistama nõukogude aastatel. Pärast taasiseseisvumist jäi kauni põhimõttega, kuid „punase pühana“ peetud tähtpäev mõneks ajaks unarusse. Tänapäeval on asjad õnneks teisiti ja päev on jälle toredate pidude põhjuseks – kasvõi just Maikrahvi teatriõhtusöögil!

Ära unusta ka neid!

Sel eriüritustel pannakse proovile külaliste maitsemeeled ja lauakombed, nautides kolmekäigulist üllatusõhtusööki täielikus pimeduses. Pimeõhtusöögi pileteid müüb ainult Kingitus.ee koduleht.

Sel teatriõhtusöögil naudime Andrus Vaariku enda kirjutatud, lavastatud ja esitatud monotükki, mis võtab lähema vaatluse alla inimelu väärtused. Teema võib küll tõsine tunduda, kuid tegelikult ei tähenda see sugugi igavat etendust. Elu on ju parim meelelahutus!

Maikrahvi kevadhooaja viimasel kontsert-õhtusöögil astub üles andekas muusikupaar Tanja ja Mikk Saar. Sel aprillikuisel reedel on oodata hoogsat õhtut koos hea muusika, maitsva toidu ja mõnusa seltskonnaga!

 

OSTA PILET

 

Küsimused ja päringud: tel 5551 4517, 

(Fotod: Silver Raidla)