Maikrahv

Suus sulavad maitsed Maikrahvis – talve erimenüü on kaetud!

Uue aasta alguses on mitu head põhjust Maikrahvi külastada. Maitsvaim neist on talve erimenüü, mida saab nautida veel mõned päevad eriti oivalise hinnaga. 

Talvine vanalinn, hubane restoran ja hõrk kolmekäiguline õhtusöök. Sellest kooslusest on lausa võimatu vaimustusse mitte sattuda!

Keskaegse atmosfääri, sõbraliku teeninduse ja sooja küünlavalguse poolest tuntud Restoran Maikrahv pakub oma külalistele ainult parimat.

Kolmekäiguline erimenüü algab veinisuupistetega. Taldrik on täidetud Serrano singi, suitsuse veisefilee, ürtidega maitsestatud kitsejuustu, traditsioonilise sõira, oliivide, viinamarjade ja krõbedate juustukeerudega.

Pearoaks pakutakse Sinu enda valikul kas lihaveise antrekooti pastinaagipüree ja punaveinikastmega või huntahvenafileed porgandipüree, praekartuli ja tilli-aioliga.

Menüü krooniks on veetlev šokolaadi-fondant mustika-mündikastmega.

Pearoaks võid valida kas lihaveise antrekoodi või avafotole jäädvustatud huntahvenafilee.

Talve erimenüü hind on kõigest 25 eurot. Loomulikult on seda võimalik täiendada ka meelepäraste jookidega Maikrahvi joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Erimenüü on saadaval 4. veebruarini (k.a). Serveerime seda esmaspäevast neljapäevani kell 17–23 ja reedest pühapäevani kell 12–23.

Telli kohe veebist!

Talve erimenüü ostad kiiresti ja mugavalt Maikrahvi oma veebipoest. Et teaksime Sind oodata, kirjuta sealsamas lisainfo lahtrisse kuupäev ja kellaaeg, millal soovid menüüd meie juurde nautima tulla. Anna meil teada ka seda, kas soovid pearoaks pigem liha või kala.

Tule omaette, kahekesi või suure grupiga – erimenüüd pakume igas suuruses seltskondadele.

Maitsvate kohtumisteni Maikrahvis!

 

OSTA MENÜÜ

 

Küsimused ja päringud: tel 5551 4517,