Maikrahv

Rokimehed Maikrahvis – novembris esinevad Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa!

Nad on jälle siin! Publiku tungival soovil astuvad Maikrahvi lavalaudadele juba kes teab mitmendat korda Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa.

Hendrik Sal-Saller on Eesti rokkmuusika elav legend, kelle muhedat olemust ja kaasakiskuvaid laule tunnevad kõik. Tema muusikaga on kasvanud üles juba terve põlvkond eestlasi, kuid hiljuti viiekümneseks saanud mees paneb laval edasi sama vingelt ja vaimukalt kui oma karjääri alguses.

Neljapäeval, 2. novembril saame nautida ka Maikrahvis järjekordset kontsert-õhtusööki koos Sal-Salleri ja tema hea kolleegi, Smilersis kitarri mängiva Erko Laurimaaga. See on pidu, mille puhul tasub hääl puhtaks köhida, tantsukingad läikima lüüa ja piletiostuga kiirustada!

Mitte harjutaja, vaid meister

Väike Hendrik sirgus muusikutest vanemate pojana, keda ema-isa vedasid regulaarselt kaasa proovi ja kontsertreisidele.

„Ma istusin inimtühjas Estonia kontserdisaalis. Lava oli inimesi täis, kuid saalis olin ainult mina. Nutitelefone tollal veel polnud ja nii ei jäänud mul muud üle kui tuima näoga pealt vaadata, kuidas isa suure orkestri koosseisus järjekordset sümfooniat harjutab,“ meenutab Sal-Saller mullu ilmunud, Mihkel Raua kokku kirjutatud elulooraamatus „Intervjuu iseendaga“.

Poeg pandi küll muusikakooli, kuid seal läks ta kiiresti konflikti oma klaveriõpetajaga, kes sundis teda neli tundi päevas harjutama. „Mina teadsin juba siis, et harjutamine ei tee meistriks, vaid harjutajaks.“

Hendrikut köitis teistsugune muusika – punk ja rokk – mida oli näha-kuulda Soome televisioonist ja raadiost. Teismeeas rajas Hendrik oma esimese punkbändi, millele järgnesid juba suuremat populaarsust pälvinud Generator M ja Vanemõde.

Lõplikult laulis ja mängis Sal-Saller ennast legendiks Soomes alguse saanud rokkansambliga Smilers, mis pikemat tutvustamist ei vajagi. Nüüdseks juba rohkem kui 20 aastat oma ninamehe juhtimisel mänginud bänd on avaldanud kokku 15 stuudioalbumit ja kümneid hittlugusid, mille sõnad igale eestlasele mällu sööbinud. Neid kõigile tuttavaid laule kuuleme me raudselt ka sellel novembrikuisel õhtul vanalinna keskaegsete müüride embuses!

Lammas või lõhe?

Meeleoluka kontserdi kõrvale serveeritakse – nagu Maikrahvis kombeks – hõrku kahekäigulist õhtusööki. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt, lisaks kuuluvad hinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Õhtu menüü on järgmine:

  • Veinisuupisted – Serrano sink, suitsune veisefilee, lambapiimajuust, sinihallitusjuust, viigimarjamoos, viinamarjad ja juustukeerud
  • Lamba välisfilee rosmariini-porgandipüree  ja mündikastmega või
    Krõbeda koorikuga lõhefilee mandelkartuli, spargli, tilliemulsiooni ja hollandi kastmega

Soovi korral on võimalik tellida ka suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri valikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Õhtu artistid vallutavad lava kell 20:00.

Piletid sellele erakordselt meelihaaravale kontserdile saad osta kiiresti ja turvaliselt vajutades allpool olevale nupule. Kuid ära viivita – see kontsert mängitakse kindlasti täismajale!

Juhul kui soovid midagi telefonikõne või e-posti teel täpsustada, oleme Sinu jaoks alati olemas. Meid saad kätte telefonilt 5551 4517 ja aadressilt .

 

OSTA PILET

 

Kontsert-õhtusöök koos Hendrik Sal-Salleri ja Erko Laurimaaga

  • Neljapäeval, 2. novembril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 39 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning sigavinget ja kõva kontserdielamust!