Maikrahv

Rohkem toidunaudinguid – Maikrahvi uus erimenüü on kohal!

Kuni märtsikuu lõpuni laseme Maikrahvis hea maitsta uuel kolmekäigulisel erimenüül. Menüül on kaks eriti hõrku pearoavalikut – juhul kui otsustada on raske, tule naudi taskukohase hinnaga maitseelamust kaks korda!  

Maikrahvi aastaalguse erimenüü osutus tõeliseks hitiks, niisiis jätkame ka edaspidi samal lainel.

Kuni märtsi lõpuni pakume oma kallitele külalistele midagi väga erilist – ja seda nagu ikka meie eriliselt hubastes saalides keset talvist Tallinna vanalinna.

Maikrahvi uus erimenüü algab veinisuupistetega. Taldrik on täidetud salaami, lambapiimajuustu, suitsujuustu, viigimarjamoosi, oliivide, viinamarjade ja krõbedate juustukeerudega.

Pearoaks pakutakse Sinu enda valikul kas põdrafileed kartuli-kukeseenesuflee, kergelt vokitud köögiviljade ja mustsõstrakastmega või kohafileed kitsejuustu-avokaado-quiche’i ja spinatikastmega.

Maitseelamuse viimistleb piparmündine jogurtijäätis karamellise kaerahelbe-mandlipuru ja värskete marjadega.

Pearoaks võid valida kas kohafilee või avafotole jäädvustatud põdrafilee.

Uue erimenüü hind on kõigest 25 eurot. Loomulikult on seda võimalik täiendada ka meelepäraste jookidega Maikrahvi joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Erimenüü on saadaval märtsi lõpuni. Serveerime seda esmaspäevast neljapäevani kell 17–23 ja reedest pühapäevani kell 12–23.

Telli kohe veebist!

Uue erimenüü ostad kiiresti ja mugavalt Maikrahvi oma veebipoest. Et teaksime Sind oodata, kirjuta sealsamas lisainfo lahtrisse kuupäev ja kellaaeg, millal soovid menüüd meie juurde nautima tulla. Anna meil teada ka seda, kas soovid pearoaks pigem liha või kala.

Tule omaette, kahekesi või suure grupiga – erimenüüd pakume igas suuruses seltskondadele.

Maitsvate kohtumisteni Maikrahvis!

 

OSTA MENÜÜ

 

Küsimused ja päringud: tel 5551 4517,