Maikrahv

Raivo E. Tamme monoloog varsti Maikrahvis – tulemas kolm etendust!

Raivo E. Tamm on meile tuttav nii teatrilavadelt, kinolinalt kui teleekraanilt. Kuid kas oled ka Sina kunagi mõelnud, mida võiks see salapärane E. tema nimes tähendada?

Varsti saame seda teada! Juba neljapäeval, 26. oktoobril saabub Raivo E. Tamm Tallinna vanalinna, astub Maikrahvi lavale ja räägib meile kogu loo.

Tamme värske monolavastus „Mis see E. tähendab?“ on lugu sellest küsimusi tekitavast kirjatähest ja seda oma nimes kandva peategelase kujunemisest. Jutuks tulevad näiteks Tamme lapsepõlv, vanaisa, Esimene maailmasõda, Wabadussõda ja selle kõigega põimuv riik – meie kallis Eesti Vabariik.

„Soovin rääkida oma isast, kelle tõttu on mul selline nimi, nagu ta mul on,“ ütleb Tamm. „Samuti isiksustest ja tänasel päeval isiksuste aina vähemaks jäämisest.“

Tamm esineb Maikrahvis lausa kolm korda. Lisaks oktoobrikuisele etendusele saab tema monoloogi nautida ka neljapäeval, 23. novembril ja kolmapäeval, 31. jaanuaril. Iga etenduse teeb omapäraseks interaktiivsus: publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida, diskuteerida ja küsimusi esitada.

Tegus ja mitmekülgne näitleja

Raivo E. Tamm on põline tallinlane, kes veetis lapsepõlve suved Saaremaal ning õppis kõigepealt autojuhiks ja autoremondilukksepaks. Oma tõelise kire leidis ta siiski näitlejatööst. Alates 1999. aastast töötab ta vabakutselisena, olles esinenud enamikus Eesti teatrites ja kokku rohkem kui sajas lavastuses.

Viimase kümne aasta jooksul on tema tuttavat nägu võinud kohata sellistel filmidel nagu „Sügisball“, „Püha Tõnu kiusamine“, „Seenelkäik“ ja „Pööriöö“. Televaatajale on tema kõige tuntum töö siiski Allan Petersoni roll ETV telesarjas „Õnne 13“. Petersoni kehastab ta juba 1993. aastast alates, kuid leiab selle kõrvalt aega ka teisteks teletöödeks – näiteks seriaalides „ENSV“ ja „Papad mammad“.

Aastate jooksul on Tamme pärjatud mitmete auhindadega. Neist viimased on sel aastal üle antud Oskar Lutsu huumoripreemia ning Eesti Meelelahutusauhindade galal saadud parima teleseriaali näitleja auhind.

Soeta pilet internetist ja tule nautima!

Maikrahvi teatriõhtusöökidel pakutakse kultuurielamuse kõrvale muidugi mõista maitsvat toitu. Kahekäigulisel õhtusöögil saab pearooga valida kahe alternatiivi vahelt, lisaks kuuluvad hinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Õhtu menüü on igal etendusel järgmine:

  • Veinisuupisted – suitsupardifilee, toorsuitsu seaseljafilee, valgehallitusjuust, kadaka suitsujuust, oliivid, viinamarjad ja juustukeerud
  • Veisefilee Wellingtoni moodi värske salatiga või
    Pärlkana filee puravikurisotoga

Soovi korral on võimalik tellida ka suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri valikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Raivo E. Tamm tõuseb lavale kell 20:00.

Piletite ostmine sellele lõbusale õhtule on ülimalt lihtne: vajuta vaid all olevale nupule ja osta pääsmed kiiresti ja turvaliselt. NB! Nupp viib esimese etenduse juurde. Kerides allapoole, leiad ka teise ja kolmanda etenduse andmed.

Juhul kui soovid midagi telefonikõne või e-posti teel täpsustada, oleme Sinu jaoks alati olemas. Meid saad kätte telefonilt 6314 227 ja aadressilt .

 

OSTA PILET

 

Raivo E. Tamme monoetendus „Mis see E. tähendab?“

  • Neljapäeval, 26. oktoobril; neljapäeval, 23. novembril ja kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 39 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning unustamatut teatrielamust!