Maikrahv

Pool aastat detsembrini – korralda jõulupidu Maikrahvis!

Pärast pikka talve ja ilmade poolest heitlikku kevadet on aeg hakata suve nautima. Kuid kas oled kunagi mõelnud sellele, millega päkapikud sel aastaajal oma päevi sisustavad?

Vähemalt meie juures Maikrahvis planeerivad nad juba õhinaga tulevat sügistalve – on ju jõulupidude tipphooajani jäänud kõigest pool aastat!

Küsisime Maikrahvi päkapikkudelt, miks tasub jõulupidudele mõelda juba praegu. Vastuseks saime 5+1 nippi, mida jälgides on igaühel võimalik korraldada unustamatu jõulupidu Maikrahvis.

5+1 nippi parimaks jõulupeoks

  • Broneeri peopaik varakult. Enne jõule peetakse palju jõulupidusid, mistõttu täituvad populaarsed restoranid kiiresti. Ole siis kaval ja tee oma broneering enne teisi. Nii ei pea sa nõustuma teiste või kolmandate variantidega, vaid pidutsed just seal, kus esialgselt tahtsidki. Meie juurest Maikrahvist leiad õiged ruumid iga suurusega seltskonna jaoks. Kõik ruumid kasutusse võttes mahutame korraga kuni 250 külalist, koos naaberrestoranidega Turg ja Vana Toomas veelgi rohkem.
  • Pane kuupäev kohe kalendrisse. Mida varem annad osalejatel planeeritust peopäevast teada, seda kindlamini saavad nad ka kohale tulla. Mis olekski tobedam kui keelduda peost vaid seetõttu, et kutse saabus liiga hilja ja antud kuupäev oli juba hõivatud! Palu osalejatel panna kuupäev kohe kalendrisse – seda teed saates eelkutse, mida saad hiljem täpsete kellaaegade ja programmiga täiendada.
  • Paku hõrgutisi kõigile. Maitsev toit ja jõulupidu käivad käsikäes. Meie juures Maikrahvis on võimalik nautida näiteks rikkalike jõulusöömingute maitseid, mida pakume alates novembri algusest. Kuna igal külalisel on õigus head-paremat nautida, valmistame heameelega ka liha-, gluteeni- ja laktoosivabu toite – peaasi, et meid neist eelnevalt teatatakse.
  • Viimistle peolaud jõulujookidega. Jõulusöömingu teeb täiuslikuks sellega harmoneeruv keelekaste. Seetõttu on Maikrahvis ka rikkalik joogimenüü. Jõulutoitude kõrvale soovitame muidugi soojendavat hõõgveini, jõuluhõnguga napse ja kokteile ning oma veinikeldri kvaliteetseid veine. Muidugi on meil ka lai valik alkoholivabu jooke igale maitsele.
  • Telli unustamatu programm. Õnnestunud jõulupidu ja selle meeleolukas programm ei kao meelest. Kõik Maikrahvi peosaalid on varustatud kaasaegse esitlustehnikaga: sinu kasutuses on ekraanid ettekannete, piltide või videote näitamiseks ning lava ja helitehnika muusikaga meeleolu loomiseks. Kui soovid, korraldame peole näiteks Jõuluvana, elavat muusikat või toredaid seltskonnamänge.
  • +1 Või siiski hoopis jaanuaris? Juhul kui jõulueelne aeg tundub liiga kiire, kaalu võimalust korraldada jõulupidu jaanuaris! Hooajaväliselt on lihtsam saada peole nii osalejaid kui esinejaid. Pealegi on pärast tempokat peohooaega tore lõõgastuda veelkord jõulumeeleolus ja nautida kas jõulumenüüde või meie mitmekülgsete söömingute maitseid.

Korralda jõulupidu Maikrahvis – broneeri kohe!

Maikrahvi päkapikud on korraldanud jõulupidusid juba tublisti üle kümne aasta. Tule nautima jõule Tallinna vanalinna südames, muinasjutulise jõuluturu vahetus naabruses, kuid lase päkapikkudel hoolitseda kõikide ettevalmistuste eest.

Kirjuta või helista meile juba täna ja naudi suve teadmisega, et jõulupeo pärast ei pea sa muretsema!

 

VÕTA ÜHENDUST

 

(Päkapikkude foto: Kadi-Liis Koppel / Visit Tallinn)