Maikrahv

Põnev mustkunst, elav muusika ja hõrgud road Maikrahvis

25. novembril on Maikrahvis ees maagiline õhtu, täidetud hea muusika, hämmastavate illusioonide ja loomulikult maitsva toidu ning meeldiva seltskonnaga. Mustkunstitrikke teeb Soomest pärit šarmantne illusionist Henri Kemppainen ja mõnusa meeleolu loovad andekad muusikud Maria Volmer ja Veikki Virkjärvi.

25. novembril on Maikrahvis ees maagiline õhtu, täidetud hea muusika, hämmastavate illusioonide ja loomulikult maitsva toidu ning meeldiva seltskonnaga. Mustkunstitrikke teeb Soomest pärit šarmantne illusionist Henri Kemppainen ja mõnusa meeleolu loovad andekad muusikud Maria Volmer ja Veikki Virkjärvi.

Meelelahutaja ja illusionist pakub hulgaliselt põnevust

Henri Kemppaninen on hinnatud Soome mustkunstnik ja meelelahutaja. Henril tekkis huvi maagia vastu juba 5-aastaselt ja ta on mustkunsti õppinud nii Soomes kui Las Vegases. Ta on esinenud ka suurtel lavadel, kuid kõige rohkem tuntust on ta kogunud close-up trikkidega.

Lähivaate mustkunst on ideaalne meelelahutus väiksema vaatajaskonna jaoks, sest nii saab trikkides osaleda peaaegu iga õhtusööki nautiv laudkond. Illusionisti humoorikad lähivaatetrikid kaartide, müntide, rahatähtede ja muude esemetega naerutavad ka tõsisemaid seltskondi. Illusioonid rulluvad lahti otse külaliste silme ees ja nende kaasabil. Õhtu jooksul näed nii mõtetelugemise trikke kui ka klassikalisi illusioone. Ole valmis üllatusteks!


„Ma kohtasin Henri Kemppainenit Oulus ja ma ei teadnud midagi lähivaatemustkunstist. Henri ütles, et see kõik toimub meie nina all. Mul vajus hämmastusest suu ammuli, kui seda kõike nägin,” kirjeldab raadio Suomipop saatejuht Jaajo Linnonmaa illusionisti esinemist.

Taustaks virtuoosne kitarrimäng ja võimas naisvokaal

Hubase ja romantilise õhkkonna loovad Maikrahvi laval varemgi esinenud laulja Maria Volmer ja kitarrist Veikki Virkajärvi. Duo esitab omaloomingut ja muudab omanäoliseks tuntud pop ja R&B meloodiad. Ilus, ehe ja meeldejääv muusikaelamus toidu ja meeldiva seltskonna nautimiseks on garanteeritud.

Kolmekäiguline õhtusöök tervitusjoogiga

Üllatusterohke õhtusöök Maikrahvis algab tervitusjoogi ja rikkaliku suupistevalikuga. Pearooga saad nautida enne show algust või pauside ajal. Pidusöök lõpeb maitsva magustoidu ja kohvi või teega. Koostöös Eesti parimate sommeljeedega pakume ka suurepäraseid kvaliteetveine ja muid jooke. Kõige selle taustal laitmatu teenindus ning meeldiv atmosfäär.

Maagilises õhtus on ühendatud põnevad trikid, elav muusika ja hõrgud road. Üllata oma lähedasi, sõpru või kolleege ning kingi endale ja teistele meeldejääv elamus.