Maikrahv

Peolaud on kaetud – veeda jõulud ja vana-aastaõhtu Maikrahvis!

Jõulud ja vana-aastaõhtu – kaks suurt pidu ühe nädala sees. Et ennast peoga seotud ettevalmistustega mitte liialt kurnata, tule tähistama meie juurde Maikrahvi!  

Kas oled kunagi mõelnud võimalusele veeta stressivabaid jõule restoranis? Veel jõuad – Maikrahvi jõululaud ootab Sind ja Sinu seltskonda Tallinna vanalinna südames!

Restoran Maikrahv on avatud ka jõulupühade ajal iga päev kell 12–24. Unusta potid, pannid ja köögistress ning võta istet valmis kaetud laua ääres, kus naudid ehedat jõulutunnet ja pehmet küünlavalgust keskaegses, hubases miljöös.

Maikrahvi jõulusöömingud on jõulude parimatest maitsetest tulvil. Naudi meie osavate kokkade valmistatud kalu, salateid, sülte-pasteete, traditsioonilist seapraadi, verivorste ja mulgikapsaid ning viimistle elamus meie joogimenüü ja veinikeldri kvaliteetjookidega.

Jõulusööminguid pakutakse vähemalt neljaliikmelistele seltskondadele. Lisaks on võimalik tellida kõiki hõrgutavaid roogasid meie a la carte menüüst.

Jõululaupäeval rõõmustab Maikrahvi külalisi ka trubaduur Stefan Airapetjan, kes esitab meeleolukat jõulumuusikat kell 18–21.

Maikrahvi ees laiuv Tallinna jõuluturg on avatud ka jõulupühade ajal. Jõuluvana maja on lahti kell 10–18, müügiputkad kell 12–15 ja sooje jooke pakutakse kuni kella 22-ni.

Tallinna lõbusaim vana-aastaõhtu leiab aset Maikrahvis

Ka vana-aastaõhtul tasub seada sammud Maikrahvi poole. Saadaval on veel mõned piletid Maikrahvi stiilsele aastavahetuse õhtusöögile, mille staarina särab Eesti populaarseim tüdrukutetrio, alati rõõmus ja energiline La La Ladies.

Neljakäigulist aastavahetuse õhtusööki hakatakse serveerima vana-aastaõhtul kell 19 ja iga laudkond saab nautida menüüd oma taktis kuni järgmise aastanumbrini. La La Ladies esineb õhtu jooksul kokku neli korda, igal tasatunnil alates kella 20-st.

Loe lähemalt Maikrahvi blogist ja jäta hüvasti vana aastaga keset Tallinna muinasjutulist vanalinna. Selge see, et Maikrahvist on lühike maa vaatama ka kesklinna uhket ilutulestikku!

Maikrahvi töötajad ja päkapikud soovivad kõigile oma sõpradele kaunist jõuluaega, head vana-aasta lõppu ning palju särtsu ja rõõmu uude aastasse. Peatsete kohtumisteni Maikrahvis! 

 

VÕTA ÜHENDUST

 

(Fotod: Pexels ja Sergei Zjuganov / Visit Tallinn)