Maikrahv

Päkapikkude jõuluspikker – Veeda jõulupidu, jõulud ja vana-aastaõhtu Maikrahvis!

Maikrahvi tegusad päkapikud Mai ja Krahv (pildil) koostasid kasuliku spikri kõigile aastalõpu piduplaane paika panevatele blogilugejatele. Kus veeta jõulupidu, kuidas tähistada stressivabaid jõule ja mismoodi jätta hüvasti vana aastaga? Spikerda siit!  

Meeleolukas jõulupidu Maikrahvis

Tallinna vanalinna südames asuv Restoran Maikrahv on justnagu jõulupidudeks loodud: keskaegse restorani mitmed saalid pakuvad stiilse keskkonna igas suuruses seltskonnale väikesest grupist kuni 350 peoliseni.

Jõulupeo oluliseks osaks on muidugi mõista maitsev toit. Maikrahvi rikkalikud jõulusöömingud pakuvad eestipäraseid maitseid vähemalt neljaliikmelistele seltskondadele. Võimalik on valida meelepäraseid roogasid ka a la carte menüüst või otsustada näiteks keskaegsete pidusöökide kasuks. Keelekastet pakuvad nii Maikrahvi joogimenüü kui ka veinikeldri kvaliteetjookide valik.

Meeldejäävale jõulupeole annab viimase lihvi hea programm, olgu selleks just Sinu seltskonna jaoks tellitud meelelahutus või Maikrahvi sügis-talvisest kavast leiduv kontsert- või teatriõhtusöök.

Jõulupidude hooajal esinevad Maikrahvi õhtusöökidel järgmised muusikud ja näitlejad:

Mai ja Krahv soovitavad: „Tegutse kärmelt! Populaarsemad peoõhtud müüakse ruttu läbi.“

Stressivabad jõulud Maikrahvis

Kas oled kunagi mõelnud võimalusele veeta jõule restoranis? Unusta söögitegemise ja kodu koristamisega seotud stress ning võta istet Maikrahvi valmis kaetud lauas. Muinasjutulise jõuluturu kõrval ootab Sind ja Sinu seltskonda lookas jõulubuffet nii jõululaupäeval kui ka esimesel jõulupühal.

Maikrahvis naudid lisaks jõulude traditsioonilistele maitsetele kaunist küünlavalgust, head seltsi ja mahedat muusikat. Unustamatut jõulumeeleolu loob mõlemal õhtul laulja ja laulukirjutaja Maria Gertsjak. Loe lähemalt siin.

Mai ja Krahv soovitavad: „Loo vanade kõrvale julgelt ka uusi jõulutraditsioone! Teel Maikrahvi naudid jõuluhõngulise vanalinna ilu ja näed heal juhul ka meie kolleege või Jõuluvana ennast.“

Glamuurne vana-aastaõhtu Maikrahvis

Ka vana-aastaõhtul tasub sammud Maikrahvi poole seada, nimelt leiab seal aset linna lõbusaim aastavahetuse pidu. Elavaks legendiks saanud peol jäetakse hüvasti vana aastaga neljakäigulist õhtusööki, kihisevat šampust, parimat seltsi ja hoogsat kontserti nautides. Tulemas on unustamatu õhtu!

Vana-aastaõhtul esineb Maikrahvi külalistele särav, andekas ja energiline džässlaulja Sofia Rubina koos teda trompetil saatva Jason Hunteriga. Selge see, et keskööl saab klaasid kokku lüüa presidendi uusaastakõnet kuulates. Loe lähemalt siin.

Mai ja Krahv soovitavad: „Maikrahvist on lühike maa ka kesklinna uhket ilutulestikku vaatama minna!“

OSTA PILET

 

(Fotod: Pixabay, Silver Raidla ja Kaupo Kalda / Visit Tallinn)