Maikrahv

Naudi vanalinna suveilu – Maikrahvi terrass on avatud!

Kevad on sel aastal päris jonnakas olnud, kuid juba mõnda aega on avatud Maikrahvi terrass. See on kauni kevade ja sooja suve kindel märk, kuhu kutsume külla ka Sind!

Maikrahvi suveterrass asub Tallinna kauneimas kohas – Raekoja platsil, otse keskaegse vanalinna südames. Terrassilt avaneb maaliline vaade raekojale, platsi teistele ajaloolistele majadele ning kõigele põnevale, mis vanalinna keskmes suve jooksul toimub.

Raekoja plats on tuntud nii linlaste kui turistide kogunemiskohana ning mitmekülgsete suveürituste rõõmsalt tuksuva keskpunktina. Sinna on lihtne tulla, seda tunnevad kõik ja suvel paistab seal alati päike.

Päikest jätkub hommikust õhtuni ka Maikrahvi suveterrassil. Ettearvamatute kevadilmade ja teisalt ka liigse päikesepaiste kaitseks on terrassil suured päikesevarjud. Juhul kui ilm peaks mõnikord jahedam olema, pakuvad lisaks kuumale joogile soojendust ka meie pleedid ja infrapunasoojendid.

A la carte ja kvaliteetjoogid – täiuslik suveelamus Tallinnas!

Värskes õhus maitseb toit alati paremini. Kui head maitsevad siis Maikrahvi kokkade meisterdatud road kaunil suvepäeval keset vanalinna kordumatut ilu!

Meie a la carte menüü on pungil hõrke maitseid värsketest salatitest suppide, pastade ning mahlaste kala- ja lihatoitudeni välja. Ehk proovid midagi traditsiooniliselt eestipärast – näiteks meie enda meisterdatud vorste kartulipüree ja sibulamoosiga!

Meie arvestame ka erinevate toidurežiimidega: pakume head-paremat näiteks taimetoitlastele ning laktoosi- ja gluteenivabalt toituvatele külalistele. Küsi julgelt – paljusid toite on võimalik ka kliendi isiklike soovide järgi kohandada.

Maikrahvi terrassil lõõgastud ka jäätise või tassi kohviga ning värskendad ennast klaasikese külma vahuveini, hea Eesti õlle või mõne eksootilise kokteiliga. Tutvu meie joogimenüüga siin – veelgi laiema joogikaardi leiad kohapealt!

Võta sõbrad või pere kaasa ja tulge veetma kvaliteetaega Maikrahvi terrassile. Kurnav talv on seljataga, ees ootab Maarjamaa kaunis suvi!

 

RESERVEERI LAUD