Maikrahv

Naistepäevakontsert Maikrahvis – esinevad Ivo Linna ja Antti Kammiste!

Naistepäeval on aeg tänada ja tähistada kalleid naisi meie ümber. Elukaaslane, ema, vanaema, õde, tädi, tütar, sõbranna… Keda neist võtad Sina kaasa Maikrahvi südamlikule naistepäevakontserdile?


Neljapäeval, 8. märtsil veedetakse naistepäeva nii Eestis kui ka paljudes teistes riikides üle ilma. Eestisse maandus see tähtpäev nõukogude ajal ja 1965. aastal kuulutati naistepäev lausa puhkepäevaks, mis tähendas pidulikke koosviibimisi ning muidugi mõista lillesülemeid, postkaarte ja laste meisterdatud kingitusi.

Pärast taasiseseisvumist kannatas kauni põhimõttega, kuid „punase pühana“ peetud tähtpäev mõnda aega inflatsiooni käes. Tänapäeval on asjad õnneks teisiti. Lillepoodide ees looklevad 8. märtsil jälle pikad järjekorrad ja ka Maikrahvis on kombeks korraldada pidulik naistepäevakontsert.

Sel aastal astuvad naiste auks Maikrahvi lavale igihaljas Ivo Linna ja teda klahvpilliga saatev Antti Kammiste, kes pikemad tutvustamist ei vajagi. Kindel on see, et tulemas on unustamatu kontsert-õhtusöök täis küünlavalgust, lõbusat meeleolu ja tuttavaid lugusid. Kaasalaulmine on lubatud ja kindlasti ei pane keegi pahaks ka väikest tantsukeerutamist…

Kas mäletad Ivo Linna esinemist läinud aasta Eesti Laulul? Elu suure loterii võitjana tunnevad end naistepäeval kindlasti kõik, kes Maikrahvi õdusas saalis oma lähedastest ümbritsetud.

Õhtusöök ja stiilne kontsert ühe piletiga

Naistepäeva kontserdiõhtu muudab täiuslikuks Maikrahvi kolmekäiguline õhtusöök, mis on valmistatud parimast toorainest ja vürtsitatud armastusega. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt, lisaks kuuluvad hinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Õhtu menüü on järgmine:

  • Veinisuupisted – suitsujuust, Fuet Artesano salaami, veise rostbiif, parmesan, viinamarjad, rohelised oliivid ja juustukeerud
  • Lihaveise marmorfilee grillitud köögiviljade, selleripüree ja punase veini kastmega või
    Siiafilee hernepüree, röstitud fenkoli ja kreemja ürdikastmega
  • Kirsi-semifreddo valge šokolaadi ja passionikastmega

Lisaks on võimalik tellida toiduga täiuslikult harmoneeruvaid jooke nii meie joogimenüüst kui ka veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Kontsert algab kell 20:00.

Naistepäevakontserdi piletid ostad kiiresti ja turvaliselt otse Maikrahvi piletipoest – vajuta vaid all olevale nupule! Tegemist saab olema väga populaarse kontserdiga, seega piletiostuga liialt viivitada ei maksa.

Juhul kui soovid Maikrahvi pere käest midagi telefoni või e-posti teel täpsustada, leiad meid tuttavalt numbrilt 5551 4517 ja aadressilt .

 

OSTA PILET

 

Ivo Linna & Antti Kammiste naistepäevakontsert

  • Neljapäeval, 8. märtsil kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 45 eurot – sisaldab kolmekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning stiilset kontserdielamust keset romantilist Tallinna vanalinna!