Maikrahv

Michel Legrand saabub Tallinna – Naudi Maikrahvi maitseelamusi enne või pärast kontserti!

Maailmakuulsa helilooja, džässpianisti ja dirigendi Michel Legrandi maailmatuur peatub Tallinnas 11. detsembril. Maikrahvil on au olla kontserdi toitlustuspartneriks.

Prantsuse päritoluga Michel Legrand on kolme Oscari, ühe Kuldgloobuse ja viie Grammy auhinna võitja. Ta on loonud muusika enam kui 200 filmile ja telesaatele, kirjutanud mitmeid muusikale ning salvestanud üle saja albumi. Raske on leida riiki, kus tema loomingut ei tuntaks!

1964. aastal valminud kultusfilmi „Cherbourgi vihmavarjud“ muusika tõi Legrandile maailmakuulsuse, neli aastat hiljem valminud laul „Tuuleveskid“ teenis oma autorile aga esimese Oscari ning tõusis ülemaailmseks hitiks.

Oma hiilgava karjääri jooksul on Michel Legrand teinud koostööd teiste hulgas Frank Sinatra, Charles Aznavouri, Barbra Streisandi ja Liza Minnelliga. Detsembris astub maestro Eesti publiku ette oma maailmaturnee raames, et esitada klaveril surematuid meloodiaid, saatjateks Pierre Boussaguet (kontrabass), François Laizeau (trummid), Estonian Dream Big Band ja külalisesinejad.

Alexela Kontserdimajas teisipäeval, 11. detsembril algusega kell 19:00 peetavale kontserdile müüb pileteid Piletilevi.

Kontserdipiletiga Maikrahvis 10% soodustust!

Kas hindad glamuuri ja nostalgiat, heakõlalist muusikat ja filmiklassikat? Kas soovid veeta kauni õhtu ja näha enda ees laval filmimuusika elavat legendi? Sel juhul on Michel Legrandi kontsert täpselt Sinule.

Kas austad ka head toitu, kvaliteetset veini ja õdusat atmosfääri talvises Tallinna vanalinnas?

Kontserdi ametliku toitlustuspartnerina kutsub Maikrahv kõiki kontserdikülastajaid enda juurde kas enne või pärast seda imelist muusikaelamust. Kontserdipileti ettenäitamisel kehtib 10% soodustus à la carte menüüst ja Maikrahvi pidusöökidest. Pakkumine ei laiene kolmekäigulistele menüüdele ega eriüritustele.

Oled oodatud muljetama oma seltskonnaga kas enne või pärast kontserti – kas kohe praegu, kontserdipäeval või natuke hiljem. Pakkumine kehtib kuni 30.12.2018.

Andke oma tulekust eelnevalt teada, et teaksime teid oodata. Laua reserveerimine õnnestub kiiresti ja mugavalt all olevale nupule klikkides.

Maikrahvi pere soovib kõigile oma sõpradele maitsvat ja elamusterohket kontserdiõhtut!

 

RESERVEERI LAUD

 

Exclusive management for Michel Legrand: City Lights Entertainment UK www.citylights.uk.com
Michel Legrand’s official website: www.michellegrandofficial.com