Maikrahv

Maikrahvis kustutatakse tuled – Kuidas maitseb õhtusöök pilkases pimeduses?

Inimesel on viis meelt: nägemine, kuulmine, kompimine, haistmine ja maitsmine. Mis saab, kui üks neist välja lülitatakse? Seda uurime Maikrahvi pimeõhtusöögil teisipäeval, 30. oktoobril.

NB! Kontrolli uute pimeõhtusöökide kuupäevad Maikrahvi üritustekalendrist. Piletid Kingitus.ee kodulehelt.

Oktoobri eelviimasel õhtul kustutatakse Maikrahvi väikeses Mustpeade saalis tuled. Sellegipoolest pakutakse seal kolmekäigulist õhtusööki, nagu restoranis ikka.

Õhtusöök pilkases pimeduses on enneolematult vapustav ja eriline kogemus. Pimedas einestamine annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ning katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada.

Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimene arugi saada, mida ta sööb. Seda sellepärast, et maitsete nautimiseks on lisaks maitsemeelele väga suur roll ka nägemismeelel.

Õhtusöök pimedas annab hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele. Öeldakse ju, et kui üks neist puudub, hakkavad teised endisest tugevamalt tööle. Kas tõesti on nii?

Üllatusõhtusöök ja kustumatud elamused

Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile nii külaliste maitsemeeled kui ka lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova.

Pimeõhtusöögi hind on 53,99 eurot osaleja kohta. Pileti sellele meeliavardavale elamusele saab osta ainult Kingitus.ee kodulehelt.

Kohti on Maikrahvi väikeses saalis piiratult – valjuta siis kohe all olevale nupule, et kindlustada enda ja kaaslase kohad sellel unustamatul õhtul.

 

OSTA PILET

 

Õhtusöök pilkases pimeduses

  • Teisipäeval, 30. oktoobril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 53,99 eurot – sisaldab kolmekäigulist üllatusõhtusööki täielikus pimeduses ning ainulaadset avastusretke meelte imelisse maailma!