Maikrahv

Maikrahvi uusaastalubadus – muusika, teater ja maitsvad õhtusöögid!

Uus aasta on lubadusi täis. Maikrahv lubab kostitada oma sõpru ka sel kevadhooajal hea eestimaise meelelahutuse ja hõrgutavate õhtusöökidega.

Äkki tegid ka Sina mõne uusaastalubaduse? Pole hilja veelgi. Maikrahv soovitab Sul 2019. aastal palju lõbusaid hetki veeta, elust rõõmu tunda ja oma lähedastest hoolida. Väga lihtne on sellist lubadust täita meie juures, on ju meie kevadtalvine õhtusöökide hooaeg jälle muusikat, teatrit ja põnevaid elamusi täis.

Jaanuaris-märtsis näeb Maikrahvi sündmuste kava välja järgmine:

 • 18. jaanuar Chalice / Jarek Kasar
  Hooaja esimesel kontsert-õhtusöögil kuuleme klahvpilli saatel esineva Chalice’i uuemaid ja vanemaid laule räpist omapäraste muusikaliste katsetusteni. Lisaks naudime tema rõõmsat ja südamlikku stand-up komöödiat. Sel õhtul on kindel naerugarantii – võib-olla leiad ennast ka iseenda üle itsitamast!
 • 24. jaanuar Raivo E. Tamme monoetendus „Mis see E. tähendab?“
  Maikrahvil on au esitleda oma kauaaegse püsikunde Raivo E. Tamme lõbusat ja sügavamõttelist monolavastust, mis räägib oma peategelase kujunemisest, lapsepõlvest, vanaisast, Esimesest maailmasõjast, Vabadussõjast ja Eestist. Õhtu jooksul selgub ka müstilise E-tähe saladus.
 • 26. jaanuar Kaisa Selde & Mart Müürisepp: „Baariteraapia“
  Baariteraapia osutamine on saanud viimasel ajal peaaegu et üheks Maikrahvi põhitegevustest, nii populaarseks on saanud see Kaisa Selde ja Mart Müürisepa teatritükk! Teemaks on muidugi armastus ja sellest oskavad näitlejad oma kogemusele põhinedes rääkida, on see kõik neil ju koos läbi käidud: kohtumine, armumine, armastamine ja lahku minemine.

 • 14. veebruar Ivo Linna & Antti Kammiste sõbrapäevakontsert VIIMASED PILETID!
  Sõbrapäevale võib küll ameerikalikku kaubanduslikkust ette heita, kuid kas on meil kunagi liiga palju võimalusi, et oma sõpru ja kallimaid tähtsaks pidada? Ivo Linna ja Antti Kammiste romantilisele kontsert-õhtusöögile müüakse juba praegu viimaseid pileteid – kiirusta, et ilma ei jääks!
 • 29. märts Andrus Vaariku monoetendus „Elu on parim meelelahutus“
  Ülipopulaarne Andrus Vaarik saabub jälle Maikrahvi! Sel teatriõhtusöögil naudime Vaariku enda kirjutatud, lavastatud ja esitatud monotükki, mis võtab lähema vaatluse alla inimelu väärtused. Teema võib küll tõsine tunduda, kuid tegelikult ei tähenda see sugugi igavat etendust. Elu on ju parim meelelahutus!
 • Ära unusta ka õhtusööke pilkases pimeduses! Nendel eriüritustel pannakse proovile külaliste maitsemeeled ja lauakombed, nautides kolmekäigulist üllatusõhtusööki täielikus pimeduses. Pimeõhtusöögi pileteid müüb ainult Kingitus.ee koduleht. Järgmine pimeõhtusöök, kuhu veel kohti, peetakse 12. veebruaril.

Kahekäiguline õhtusöök hinna sees

Nagu restoranile kohane, täiendab igat kontserdi- ja teatrielamust hõrgutav kahekäiguline õhtusöök. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt ja nautida oma soovi järgi kas enne etenduse algust või vaheajal.

Pileti hinna sisse kuuluvad lisaks kahele käigule ka tervitusjook, vesi ja kohv-tee. Lisaks on võimalik tellida juurde suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Varasemad hooajad on näidanud, et Maikrahvi kontsert- ja teatriõhtusöögid on ülimalt populaarsed. Piletiostuga viivitada ei maksa, tulemas on täismajaga õhtud! Pääsmete muretsemine õnneks konti ei murra – piletipoodi saad all olevale nupule vajutades. Kohtume Maikrahvis!

 

OSTA PILET

 

Küsimused ja päringud: tel 5551 4517,

(Fotod: Silver Raidla)