Maikrahv

Maikrahvi teatriõhtusöögid algavad jälle – esimesena astub lavale Andrus Vaarik!

Mis oleks Maikrahvi sügis ilma teatriõhtusöökideta? Sama, mis Eesti ilma teatrikülastusteta. Maikrahvi lavale astuvad selgi sügisel mitmed meie armastatud näitlejad. Kavalkaadi alustab oktoobris Andrus Vaarik oma populaarse monoetendusega.

NB! Andrus Vaarik esineb Maikrahvis jälle R 29. märtsil kell 19:00. Aktuaalse üritustekalendri leiad siit

Eestlased on väga usinad teatrikülastajad: aastas käime me teatris rohkem kui miljon korda. Võib-olla on see üheks põhjuseks ka Maikrahvi teatriõhtusöökide jätkuvale populaarsusele!

Sel sügisel ja uue aasta alguses näeb Maikrahvi teatriõhtusöökide kava välja järgmine:

Lisateavet iga etenduse kohta saad etenduse lingile klikkides.

Kaisa Selde ja Mart Müürisepp osutavad Maikrahvi külalistele „Baariteraapiat“ novembris ja detsembris.

Teatriõhtusöögi pilet sisaldab kahekäigulist (detsembris kolmekäigulist) õhtusööki koos tervitusjoogi, vee, kohvi-tee ning kaasahaarava teatrielamusega.

Teatriõhtusöök on ideaalne ka töökollektiivi või sõprade ringi jõulupeoks. Jaanuarikuine etendus sobib hästi ka elamuslikuks jõulukingituseks!

Vaarik ja inimelu väärtused

Andrus Vaariku enda kirjutatud, lavastatud ja esitatud monoetendus „Elu on parim meelelahutus“ alustab teatriõhtusöökide sügishooaega neljapäeval, 18. oktoobril. Tükk on osutunud tõeliseks hitiks, kus iganes on Vaarik sellega üles astunud. Maikrahvi varasematel teatriõhtusöökidel on Vaarik esinenud iga kord täismajale, mida on kindlasti oodata ka sel sügisel. Piletite ostmisega siis viivitada ei maksa!

Aga millest räägib Vaarik oma monotükis, mida on intervjuudel nimetanud ka „jääauku hüppamise projektiks“? Eks ikka inimelu väärtustest.

„Mul pole tegelikult midagi karta, need teemad on mulle väga südamelähedased ja miks mitte sellest avameelselt ja valehäbita rääkida,“ ütleb Vaarik.

„Me oleme siin maailmas ju esimest korda. Me oleme siin ainult korraks ja me ei tea ise ka, mida ja kuidas teha. Ma olen esimest korda eestlane, esimest korda olen ma isa. Ma pole harjutada saanud. Ma kirjutan oma elu ühe jutiga puhtandina valmis. Aga see ei tähenda, et elu ei võiks lõbus olla. Elu on parim meelelahutus! Pärast surma jõuab mossitada küll.“

Etenduse teeb omapäraseks interaktiivsus: publikul on võimalik Vaarikuga kaasa rääkida, diskuteerida ja küsimusi esitada. See tähendab, et etendus on iga kord eriline ja üks ühele korduma ei kipu. Seega tasub osaleda ka neil, kes on etendust juba varem kas meie juures või mujal näinud – õhtu saab olema üllatusi täis!

Tallekarree või paltusefilee?

Vaariku etenduse kõrvale pakume hõrgutavat kahekäigulist õhtusööki. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt ja nautida oma soovi järgi kas enne etenduse algust või vaheajal.

Vaariku mõlemal etendusel on õhtu menüü järgmine:

  • Veinisuupisted – Serrano sink, seakeel, kitsejuust ürtidega, sõir, artišokisüdamed, viinamarjad ja juustukeerud
  • Tallekarree piparmündikastme, pastinaagi-kartulipüree ja röstitud tomatiga või
    Küpsetatud paltusefilee spargli ja sidrunikastmega

Hinna sisse kuuluvad ka tervitusjook, vesi ja kohv-tee. Lisaks on võimalik tellida juurde suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Etendus algab kell 20:00.

Osta piletid Maikrahvi veebipoest!

Piletite ostmine nii Vaariku etendusele kui ka teistele teatriõhtusöökidele on imelihtne: vajuta vaid all olevale nupule ja osta pääsmed kiiresti ja turvaliselt. Olemasolev pilet tähendab olemasolevat lauareserveeringut, pane siis vaid kuupäev märkmikusse ja tule õigel ajal Maikrahvi, kus Sind ja Sinu lõbusat seltskonda ootab valmis kaetud laud!

Juhul kui soovid Maikrahvi pere käest teatriõhtusöökide kohta veel midagi küsida või täpsustada, leiad meid vanal tuttaval viisil telefonilt 5551 4517 ja aadressilt .

 

OSTA PILET

 

Andrus Vaariku monoetendus „Elu on parim meelelahutus“

  • Neljapäeval, 18. oktoobril ja laupäeval, 10. novembril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 39 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning kordumatut teatrielamust!

 

(Fotod: Silver Raidla)