Maikrahv

Maikrahvi sügishooaeg algab – meelelahutust ja õhtusööke Tallinna vanalinnas!

Maikrahvi suurepärane sügis stardib peagi. See tähendab, et Raekoja platsi veerel nauditakse jälle pealinna parimaid kontserte, teatrietendusi ja õhtusööke. Soeta piletid esimesel võimalusel ja saa osa unustamatutest elamustest!

Sügiskuud ja Maikrahvi õhtusöögid käivad kokku nagu sukk ja saabas. Maikrahvi sügishooaeg on selgi aastal kvaliteetsest meelelahutusest pungil. Leia oma lemmikud allolevast nimekirjast, võta sõbrad-sugulased kaasa ja naudi sügise võlu keset kauneimat vanalinna.

Lugupeetud daamid ja härrad, sel sügisel Maikrahvis…

 • 08. oktoober Õhtusöök pilkases pimeduses
  Ülimalt populaarsed pimeõhtusöögid on jälle Maikrahvis! Täielikus pimeduses nauditav kolmekäiguline üllatusõhtusöök on vapustav elamus, mis paneb proovile nii maitsemeeled kui ka lauakombed. Sügishooaja esimest pimeõhtusööki serveeritakse oktoobri alguses.
 • 11. oktoober Lauri Saatpalu & Peeter Rebane
  Maikrahvi meeleolukate kontsert-õhtusöökide hooaja avavad Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane legendaarsest ansamblist Dagö. Lisaks stiilsele muusikale nauditakse Maikrahvi keskaegsetes saalides hõrgutavat kahekäigulist õhtusööki.
 • 18. oktoober Kaisa Selde & Mart Müürisepp: „Baariteraapia“
  Sel õhtul ei pakuta Maikrahvis üksnes kahekäigulist õhtusööki, vaid osutatakse ka „Baariteraapiat“. Kaisa Selde ja Mart Müürisepa menukas teatrietendus räägib armastusest, selle ilust ja valust ning tunnete virvarriga hakkamasaamisest.
 • 08. november Andrus Vaariku monoetendus „Elu on parim meelelahutus“
  On aeg nautida jälle Vaariku enda kirjutatud, lavastatud ja esitatud monotükki, mis võtab lähema vaatluse alla inimelu väärtused. Interaktiivsel etendusel antakse sõna ka publikule. Kõige selle kõrvale pakume teadagi hõrku kahekäigulist õhtusööki.

 • 21. november Hendrik Sal-Saller & Erko Laurimaa
  Sellel õhtul juhtub kõik, kõik mis peab juhtuma, aga kas kaob ka mõistus ja tantsitakse taevas – või käiakse hoopis katuseid mööda? Keelatud vilju, mojitosid ja kahekäigulist õhtusööki valmistavad igatahes Maikrahvi tublid kokad ja baarmenid. Lähme sõidame!
 • 03. detsember / 10. detsember / 17. detsember Tanja & Mikk Saar
  Ei tule seegi aasta jõule ilma Tanja ja Mikk Saare jõulukontsertideta! Tule veeda jõulueelset kultuuriõhtut või meeleolukat jõulupidu – mõlema jaoks on õige koht Maikrahvis, Euroopa parima jõuluturu kõrval. Lisaks kontserdielamusele nauditakse kolmekäigulist õhtusööki.
 • 04. detsember Koit Toome & Jorma Puusaag
  Koit Toome ja teda kitarril saatev Jorma Puusaag annavad Maikrahvis meeleoluka kontserdi, mis sobib samahästi nii sõpradega kohtumiseks, romantiliseks restoraniõhtuks kallimaga kui ka töökollektiivi lõbusaks jõulupeoks. Kolmekäiguline õhtusöök viib keele alla, nagu Maikrahvis ikka.
 • 05. detsember Chalice / Jarek Kasar
  Maikrahvi detsembrikuusse lisab särtsu andekast muusikust naljahammas Chalice ehk Jarek Kasar. Õhtu jooksul kuuleme klahvpilli saatel esineva mehe muusikapalu, naudime tema lõbusat ja südamlikku stand-up komöödiat ning laseme hea maitsta kolmekäigulisel õhtusöögil.
 • 31. detsember Aastavahetuse õhtusöök Sofia Rubina & Jason Hunteriga
  Head aega, vana aasta – tere tulemast, uued 20ndad! Maikrahvi lauad on neljakäigulisest õhtusöögist lookas, pidu täies hoos ja laval džässlaulja Sofia Rubina koos teda trompetil saatva Jason Hunteriga. Maikrahvi vana-aastaõhtu pidu on saanud elavaks legendiks ja sel aastal oodatakse pidutsema ka Sind!

Iga ürituse kohta saad lugeda täpsemalt ürituse juures olevale lingile klikkides. Ürituste nimekiri täieneb jooksvalt, hoia siis silm peal ka Maikrahvi veebil ja Facebooki lehel!

Soeta pilet veebis, et ilma ei jääks!

Tule naudi säravaid sügisõhtuid ja jõulueelset muinasjuttu Tallinna maagilises vanalinnas. Maikrahvi õhtusöögid müüakse reeglina läbi, soeta siis pilet kohe, et ilma ei jääks!

Piletid saad osta kiiresti ja turvaliselt all olevatele nuppudele vajutades. Sinu päringutele ja küsimustele vastame telefonil 5551 4517 ja aadressil .

Rõõmsate kohtumisteni sügiseses Tallinnas. Maikrahv ootab Sind ja Sinu seltskonda vanalinna südames!

 

OSTA PILET KONTSERT- VÕI TEATRIÕHTUSÖÖGILE

OSTA PILET PIMEÕHTUSÖÖGILE

 

(Fotod: Silver Raidla)