Maikrahv

Maikrahvi sügishooaeg algab – avapaugu annab Chalice ehk Jarek Kasar!

Maikrahvi sügisene kontsert- ja teatriõhtusöökide hooaeg algab taas! 29. septembril teeb sellele võimsa avapaugu Chalice ehk Jarek Kasar.

NB! Jarek Kasar esineb Maikrahvis jälle R 18. jaanuaril kell 19:00.

Chalice’ist ehk Jarek Kasarist on saanud justkui Maikrahvi püsiesineja, nii tihti käib ta meie külalisi oma lõbusa šõuga rõõmustamas. Kuna ta on esinenud alati täismajale, leidub kindlasti neid, kes on varem piletist ilma jäänud. Tema vahelduvast kavast aga iialgi küllalt ei saa, niisiis tasub vanalinna tulla ka neil, kes on teda juba varem kas meie juures või mujal näinud.

Oma muusikuteed alustas Tartust pärit Chalice nullindate alguses räpparina, kuid hiljem on tema muusikalised katsetused ulatunud ka paljude teiste muusikastiilideni. Aastate jooksul on ta teinud peaaegu kõike, mis ühele laiahaardelisele muusikule võimalik: ta on üllitanud kuus albumit, esinenud muusikalide peaosades, loonud ise ooperit ja muusikale, tema looming on kõlanud laulupeol, teda on nähtud paljudes erinevates telesaadetes… Ja nagu sellest kõigest veel vähe oleks, tegeleb ta aktiivselt ka stand-up komöödiaga!

Ka Maikrahvis saame lisaks muusikale osa Kasari heatujulisest ja südamlikust stand-upist. Õhtul ongi 100%  kindel naerugarantii!

Kontserdipileti hinna sees kahekäiguline õhtusöök

Nagu Maikrahvi populaarsetele kontsert-õhtusöökidele kohane, kuulub kontserdipileti hinna sisse maitsev kahekäiguline õhtusöök. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt ja nautida oma soovi järgi kas enne kontserdi algust või vaheajal.

Õhtu menüü on järgmine:

  • Veinisuupisted – parmesan, Chorizo salaami, seakeel, kitsejuust ürtidega, viinamarjad, rohelised oliivid ja juustukeerud
  • Vasikapõsk paradiisiõunte, bataadipüree ja punaveinikastmega või
    Praetud huntahvena filee hernepüree, röstitud fenkoli ja kreemja ürdikastmega

Hinna sisse kuuluvad ka tervitusjook, vesi ja kohv-tee. Lisaks on võimalik tellida juurde suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Chalice ehk Jarek Kasar astub lavale kell 20:00.

Piletite ostmisega viivitada ei tasu, aga õnneks on kiire ja turvaline ostuvõimalus vaid allpool asuva nupu kaugusel. Juhul kui soovid Maikrahvi pere käest veel midagi küsida või täpsustada, leiad meid vanal tuttaval viisil telefonilt 5551 4517 ja aadressilt .

 

OSTA PILET


Kontsert-õhtusöök koos Chalice’i ehk Jarek Kasariga

  • Laupäeval, 29. septembril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 39 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning kindlasti humoorikat kontserdielamust!

 

(Foto: Silver Raidla)