Maikrahv

Maikrahvi pimeõhtusöök on kulinaarne retk meelte maailma

Veebruari eelviimasel õhtul proovime Maikrahvi väikeses Mustpeade saalis midagi täiesti uut ja erilist. Tule nautima kolmekäigulist õhtusööki pilkases pimeduses!  

Inimesel on viis meelt: nägemine, kuulmine, kompimine, haistmine ja maitsmine. Kuid mis saab, kui üks neist välja lülitatakse? Seda uurime Maikrahvi spetsiaalsel pimeõhtusöögil teisipäeval, 27. veebruaril.

Pimedas einestamine on enneolematult vapustav ja eriline kogemus. Õhtusöök pilkases pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ning katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada.

Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimene arugi saada, mida ta sööb. Seda sellepärast, et maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel.

Pimeõhtusöök annab hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele. Öeldakse ju, et kui üks neist puudub, hakkavad teised endisest tugevamalt tööle. Kas tõesti on nii?

Üllatusi ja unustamatuid elamusi

Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile nii külaliste maitsemeeled kui ka lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova.

Pimeõhtusöögi hind on 53,99 eurot osaleja kohta. Pileti sellele meeliavardavale elamusele saab osta ainult kingitus.ee kodulehelt.

Kohti on Maikrahvi väikeses saalis piiratult – valjuta siis kohe all olevale nupule, et kindlustada enda ja kaaslase kohad sellel unustamatul õhtul.

 

OSTA PILET

 

Maikrahvi pimeõhtusöök

  • Teisipäeval, 27. veebruaril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 53,99 eurot – sisaldab kolmekäigulist üllatusõhtusööki täielikus pimeduses ning ainulaadset avastusretke inimmeelte imelisse maailma!