Maikrahv

Maikrahvi meeleolukas vana-aastaõhtu – esineb Sofia Rubina!

Maikrahvi vana-aastaõhtu pidu on saanud elavaks legendiks ja sel aastal oodatakse pidutsema ka Sind. Head aega, vana aasta – tere tulemast, 2020!

Peoehteis vanalinn, malbe küünlavalgus, rõõmsad inimesed, isuäratavad toidud, kihisevad joogid, kaasahaarav muusika… Pole ime, et Maikrahvi aastavahetuse õhtusöögile tungeldakse ka sel aastal.

Kutsu Sinagi parim seltskond kaasa ja tulge koos Maikrahvi meenutama vana aasta (ja aastakümne!) parimaid hetki ja tähistama uusi alguseid. 31. detsembril on meie lauad neljakäigulisest õhtusöögist lookas ja pidu täies hoos, külalisi muusikaga kostitamas džässlaulja Sofia Rubina ja teda trompetil saatev Jason Hunter.

Džässi, souli ja lõbusat meeleolu

Sofia Rubina on peamiselt džässi, souli ja klubimuusikat esitav Eesti laulja, keda tunneme juba nullindate alguses korraldatud noorte lauluvõistlustelt. Hiljem on ta õppinud džässlaulu Viljandi kultuuriakadeemias, Saksamaal, Venemaal ja Ühendriikides ning saanud üheks Eesti nõutumatest esinejatest. Maikrahvis esineb Sofia Rubina koos oma abikaasa, trompetimängija Jason Hunteriga.

Lisaks Eestile esineb Sofia regulaarselt ka mujal Euroopas, Ameerikas ja Aasias. Ta tunneb end koduselt nii väikeste klubide hämaras, intiimsetel õhtusöökidel, festivalilavadel kui ka ooperimajades ja televiisoris. Selle aasta alguses ilmus Sofial ka uus albumWhere It Begins“.

Sofia ja Jason esinevad vana-aastaõhtu jooksul neli korda: kell 20:00, 21:00, 22:00 ja 23:00. Etteasted toimuvad Maikrahvi Peasaalis ja Gildi saalis. Võlvsaalis ja Mustpeade saalis kantakse esinemist üle suurtel ekraanidel, seega jätkub lõbusat meeleolu restorani igasse nurka.

Neljakäiguline menüü – pearoaks lõhe või part

Uksed linna parimale uusaastapeole on avatud kell 19:00–01:00. Neljakäigulist peomenüüd saab nautida pika õhtu jooksul oma taktis, seega võib kohale saabuda nii nagu iga seltskonna graafik seda lubab.

Vana-aastaõhtul pakume peolistele ainult parimat:

  • Suupistevalik
  • Ürdikodujuustuga täidetud lõherull krevettide ja sibulavinegretiga
  • Grillitud lõhe koos ratatouille’i, kartuliroseti ja sidruni-koorekastmega või
    Pardikoib koos ratatouille’i ja selleri-kartulipüreega ingverikastmes
  • Crème brûlée marjakastme ja kaneelisiirupis hautatud pirniga

Pearoavalik tehakse kohapeal. Hinna sisse kuuluvad ka klaas vahuveini, vesi ja kohv-tee. Lisaks on võimalik tellida juurde meelepäraseid jooke Maikrahvi joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Kuni 12-aastased lapsed söövad vana-aastaõhtul poole hinnaga. Sooduspiletite soetamiseks palume helistada numbril 55 514 517 või kirjutada aadressil .

Tavapiletite ostmine on sama lihtne nagu alati: vajuta vaid all olevale nupule ja soeta pääsmed Maikrahvi veebipoest. Ära otsusega siiski liiga kaua viivita – laudade paigutus toimub põhimõttel kiirematele parimad kohad!

 

OSTA PILET

 

Aastavahetuse õhtusöök Sofia Rubina & Jason Hunteriga

  • Teisipäeval, 31. detsembril alates kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn.
  • Pilet 89 eurot – sisaldab neljakäigulist õhtusööki, ühte klaasi vahuveini, vett, kohvi-teed ning stiilset kontserdielamust.
  • Küsimused ja päringud: tel 5551 4517, .