Maikrahv

Maikrahvi meeleolukad 20ndad on alanud – tere tulemast nautima unustamatuid elamusi!

Uus aastakümme algab Maikrahvis kontsert- ja teatrielamuste ning pimeõhtusöökide ja -kohtingute lainel.

Aastavahetus on õige aeg vanade sündmuste kokkuvõtmiseks ja uute plaanide paika panemiseks. Meie Maikrahvis saame rõõmuga tõdeda, et alanud on juba teine kümnend koos meie menukate kontsert- ja õhtusöökidega. Jaanuaris-veebruaris astuvad meie hubase restorani lavale Ivo Linna ja Antti Kammiste, Andrus Vaarik ning Chalice / Jarek Kasar.

Samuti jätkuvad meie külaliste südameid vallutanud pimeõhtusöögid, mida korraldame koostöös Kingitus.ee-ga. Pilkases pimedas toimuvatele elamustele toob kohe veebruaris põneva lisa ka Maikrahvi ajaloo esimene pimekohting!

Ivo Linna ja Antti Kammiste esinevad Maikrahvi kontsert-õhtusöögil 17. jaanuaril.

Lugupeetud daamid ja härrad, uue aastakümne algul Maikrahvis…

 • 17. jaanuar Ivo Linna & Antti Kammiste
  Maikrahvi uue aasta esimese kontserdi annavad igihaljas Ivo Linna ja teda klaveril saatev Antti Kammiste. Tule veeda üks unustamatu õhtu küünlavalgusel koos oma lähedastega – Maikrahvi keskaegsete võlvkaarte all ootab teid hõrgutav kolmekäiguline kontsert-õhtusöök.
 • 20. jaanuar Õhtusöök pilkases pimeduses
  Täielikus pimeduses nauditav kolmekäiguline üllatusõhtusöök on vapustav elamus, mis paneb proovile nii maitsemeeled kui ka lauakombed. Pileteid on saadaval veel 20. jaanuari õhtusöögile, hiljem lisanduvad ka uued kuupäevad.
 • 24. jaanuar Andrus Vaariku monoetendus „Elu on parim meelelahutus“
  Ülipopulaarne Andrus Vaarik astub Maikrahvi laval üles ka uue aasta alguses. Teatriõhtusöögil naudime Vaariku enda kirjutatud, lavastatud ja esitatud monotükki, mis võtab lähema vaatluse alla inimelu väärtused. Kõrvale pakume imemaitsvat kahekäigulist õhtusööki.
 • 14. veebruar Chalice / Jarek Kasar
  Sõbrapäev tuleb sel aastal täis peent huumorit, osavat sõnaseadet ja mõnusat muusikat, sest Maikrahvi lavalauad vallutab muusikust koomik Chalice ehk Jarek Kasar. Õhtu jooksul kuuleme tema laule räpist omapäraste muusikaliste katsetusteni, naudime lõbusat ja südamlikku stand-up komöödiat ning laseme hea maitsta isuärataval kahekäigulisel õhtusöögil.
 • 15. veebruar Pimekohting pilkases pimeduses naisele
  Sel Eesti kõige ebatavalisemal kohtinguõhtul puuduvad kulunud flirtimisvõtted ja välimuse asemel hinnatakse sisemist ilu. Sa kohtud vähemalt kolme vastassugupoole esindajaga, ja kuna kõik toimub pilkases pimedas, saad keskenduda vaid oma kaaslaste häälele, sõnadele ja kõige sellega kaasnevale salapärale. Võib-olla just sel õhtul kohtad oma tõelist armastust!
Maikrahvis kustutatakse tuled ja korraldatakse põnev pimekohting 15. veebruaril.

Iga ürituse kohta saad lugeda täpsemalt ürituse juures olevale lingile klikkides. Sealtsamast leiad ka kiire ja hõlpsa piletiostuvõimaluse.

Ürituste nimekiri täieneb jooksvalt, hoia siis silm peal ka Maikrahvi veebil ja Facebooki lehel!

Head alanud aastakümmet – olgu see õnnelik ja Maikrahvi toredaid elamusi täis!

 

VAATA KÕIKI ÜRITUSI

 

(Fotod: Pexels, Silver Raidla ja Kingitus.ee)