Maikrahv

Maikrahvi kontserdisügise lükkavad käima Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane!

On aeg kuulutada avatuks Maikrahvi kontsert-õhtusöökide hooaeg. Juba varsti esinevad meie võrratute võlvkaarte all Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane ansamblist Dagö.

Reedel, 11. oktoobril tasub sammud vanalinna poole seada, sest pärast suvepausi lahutavad jälle auväärt külaliste meelt Maikrahvi populaarsed kontsert-õhtusöögid. Neist esimesel astuvad lavale muhedad muusikud Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane.

Neid mehi tunneb Eesti publik eelkõige ansamblist Dagö, mille etno-folkroki sugemetega muusika rahvast juba üle 20 aasta lummab. Kes ei tunneks Dagö hittlugusid, nagu „Joonistatud mees“, „Muusik“  ja „Möödakarvapai“ ning neid saatvat, ainult Lauri Saatpalule omast isikupärast häält.

Maikrahvi kontsert-õhtusöögil tulevad esitamisele Dagö parimad ja tuntuimad lood. Lisaks lubavad Saatpalu ja Rebane laulude vahele natuke juttu rääkida – tulemas on siis igatpidi meeleolukas õhtu!

Kontserdipileti hinna sees ka kahekäiguline õhtusöök

Õhtu meeleolukusele aitavad kaasa ka Maikrahvi andekad kokad, kes kostitavad kontserdikülalisi unustamatute maitseelamustega.

Õhtu menüü on järgmine:

  • Veinisuupisted – suitsune veisekeel, Serrano sink, sõir, valgehallitusjuust, viinamarjad, oliivid ja juustukeerud
  • Lihaveise antrekoot röstitud köögiviljade, selleripüree ja punaveinikastmega või
    Tuunikalasteik seesamiseemnete, mangosalsa, röstitud lillkapsa ja avokaado aioliga

Pearoavalik tehakse kohapeal. Lisaks kahekäigulisele õhtusöögile kuuluvad kontserdipileti hinna sisse tervitusjook, vesi ja kohv-tee. Menüüd on võimalik täiendada eraldi tellitava magustoidu ning Maikrahvi joogimenüü ja veinikeldri kvaliteetjookidega.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Kontsert algab kell 20:00.

Piletid populaarsele kontserdiõhtule leiad tuttaval moel Maikrahvi piletipoest. Klõpsa vaid all olevale nupule ja kindlusta oma koht täismajaga üritusel!

 

OSTA PILET

 

Kontsert-õhtusöök Lauri Saatpalu ja Peeter Rebasega

  • Reedel, 11. oktoobril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn.
  • Pilet 39 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning suurepärast kontserdielamust.
  • Küsimused ja päringud: tel 5551 4517,