Maikrahv

Maikrahvi kinkekaart on jõulude parim kingitus!

Sel aastal mahub jõulude parim kingitus ümbrikusse. Kingi oma lähedastele kvaliteetaega – kingi neile elamus Maikrahvis!

Jõuludeni on jäänud vähem kui üks kuu. Kuigi jõulud on rõõmus andmise aeg, tekitab jõulukinkidele mõtlemine tihti stressi ja unetuid öid.

Tänapäeva inimestena elame külluses – meil on kõike, mis vaja ja rohkemgi veel. Ainus, millest tunneme oma tempokas argipäevas puudust, on aeg oma kallimatega.

Miks mitte sel aastal just kroonilisest ajapuudusest kinni haarata ja lubadus kvaliteetajast ilusaks kingituseks pakkida?

Pilet Maikrahvi tulevastele kontsert- ja teatriõhtusöökidele koos kingituse andjaga teeb rõõmu nii jõululaupäeval, ürituse toimumise hetkel kui ka vahepealsel ajal. Kui mõnus on ees ootavat sündmust oodata ja sellest unistada… Ja veel pärastpoole kaua-kaua meenutada!

7 kindlat kingiideed, millega on võimatu eksida!

Maikrahvi päkapikud soovitavad kuuse alla või sussi sisse järgmiseid elamusi:

Mõtle oma kallimatele, vali nende lemmikud, osta ja prindi piletid Maikrahvi veebipoest ning pakenda soovitud moel. See võtab vaid mõned minutid, mis tähendab aina rohkem aega oma lähedastele ka jõulueelsel ajal!

 

VEEBIPOODI

 

Küsimused ja päringud: tel 5551 4517,

 

(Fotod: Pixabay ja Silver Raidla)