Maikrahv

Maikrahvi jõulupeod ootavad – broneeri kohe!

Sügis on alles alanud, kuid jõulupidude hooajani pole jäänud enam kaua. Et jõulueelne aeg saaks muretu ja stressivaba, avaldame uuesti Maikrahvi parimad nipid õnnestunuks jõulupeoks. Broneeri kohe ja naudi hooletut sügist! 

Kas soovid korraldada unustamatut jõulupidu? Nautida Tallinna vanalinna maagilist õhkkonda, Eesti parimate meelelahutajate esinemisi ja Restorani Maikrahv hõrgutavaid sööke-jooke? Järgi Maikrahvi kuuekohalise meelespea punkte ja ole valmis oma elu lihtsaimaks jõulupeoks!

Jõulupeo korraldaja meelespea

  • Pea oma jõulupidu täpselt seal kus tahad, täpselt siis kui tahad. Populaarsed peopaigad ja kuupäevad broneeritakse ruttu täis, seega tasub asjaga varakult tegutseda. Maikrahvi jõulupidusid juba broneeritakse, liitu siis nutikate seltskonnaga.
  • Naudi soovitud seltsi. Jõulude eel saabub palju peokutseid, millele lisaks on jõulude ootus siginat-saginat täis. Mida varem annad jõulupeo kuupäevast teada, seda kindlamini saavad kõik kutsutud kohale tulla. Alguses piisab eelkutsest, mida saab hiljem täpsema programmi ja teiste detailidega täiendada.
  • Pidutse paindlikes ruumides. Maikrahvist leiad stiilsed ruumid nii suurele kui väikesele seltskonnale, olgu tegemist firmapeo või sõprusseltskonna kogunemisega. Väike grupp naudib intiimset õhkkonda Mustpeade saalis või Gildi saalis. Kokku mahutavad meie ruumid kuni 250 külalist, koos naaberrestoranidega Turg ja Vana Toomas rohkemgi veel.


Maikrahvi ees laiuv Tallinna jõuluturg valiti läinud detsembris Euroopa parimaks.

  • Naudi kvaliteetset meelelahutust. Maikrahvi jõulupeol kasutad kaasaegset esitlustehnikat oma soovide järgi. Võimalik on tellida ka meelelahutust, olgu selleks rahvatants, mustkunst, seltskonnamängud või Jõuluvana külaskäik. Lisaks korraldatakse Maikrahvis jõulude eel Eesti tippesinejate kontsert- ja teatriõhtusööke, mis pakuvad samuti suurepärase võimaluse jõulupeo pidamiseks.
  • Broneeri oma elu lihtsaim jõulupidu! Pingevaba jõulupidu Euroopa parima jõuluturu kõrval on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. Maikrahvi päkapikud Mai ja Krahv on kogenud jõulupidude korraldajad, lase neil siis oma erialal särada. Broneeri kohe ja ole valmis rõõmsaks jõulupeoks Tallinna vanalinna südames.

 

VÕTA ÜHENDUST

 

(Fotod: picjumbo.com / Pexels ja Kaupo Kalda / Visit Tallinn)