Maikrahv

Maikrahv soovitab: Kuhu minna sel sügisel?

Maikrahvi kontsert- ja teatriõhtusöökide kava on täienenud. Leia oma lemmikud ja tule nautima kultuuri ja head toitu Tallinna ajaloolise vanalinna südames!

Selle sügishooaja jooksul esinevad Maikrahvis, Tallinna Raekoja platsi serval, järgmised staarid:

  • VÄLJA MÜÜDUD! 29. septembril annavad kontsert-õhtusöökide hooajale võimsa avalöögi meie kõigi lemmikmuusikud Tanel Padar ja Tomi Rahula.
  • 13. ja 20. oktoobril tõuseb lavale Andrus Vaarik, kelle humoorikas monoetendus „Elu on parim meelelahutus“ oli Maikrahvi tõmbenumbriks ka läinud kevadel. Oodata on jälle täismaja ja palju lõbusaid hetki.
  • UUS! 26. oktoobril naudime jälle teatrit. Maikrahvil on au esitleda Raivo E. Tamme uut monolavastust „Mis see E. tähendab?“ Monoloog räägib oma peategelase kujunemisest, lapsepõlvest, vanaisast, Esimesest maailmasõjast, Wabadussõjast ja Eestist.
  • 2. novembril on Maikrahvi lavalaudadel tagasi rokimehed Hendrik Sal­-Saller ja Erko Laurimaa. Õhtust tõotab taaskord tulla üks suur kaasalaulmispidu – ja pole ka tantsusammud sel õhtul kaugeltki mitte välistatud.
  • UUS! 10. novembril astub üles Chalice ehk Jarek Kasar. Õhtu jooksul kõlab mitmekülgse muusiku uuem ja vanem omalooming, lisaks saavad kõhulihased ühe korraliku naerutrenni.
  • UUS! 23. novembril on laval jälle Raivo E. Tamm, kes esineb lisaks sügise kahele etendusele ka jaanuaris.
  • Kolmel detsembrikuisel teisipäevaõhtul naudime küünlavalgust ja meeleolukaid meloodiaid koos ühe Eesti armastatuma duoga: Maikrahvi külaliste jõuluootusesse toovad sära ja sädelust Tanja & Mikk Saar.
  • 13. detsembril esineb Maikrahvis taaskord hurmav Dave Benton koos oma trioga. Kavas on tuttaval kombel nii kauneid jõululaule kui ka parimaid palu Bentoni oma toodangust
  • Ka vana-aastaõhtu plaanid on Maikrahvis juba ammu paigas. 31. detsembril jätame vana aastaga hüvasti neljakäigulise õhtusöögi, parima seltsi ja rõõmsa muusika saatel. Peo tõmbab käima Eesti muusikataevasse tähelennuna tõusnud tüdrukutetrio La La Ladies.

Iga ürituse kohta saad lugeda täpsemalt klikkides ürituse juures olevale lingile.

Piletite soetamine nendele populaarsetele õhtusöökidele on imelihtne: vajuta vaid allpool olevale nupule. Nii saad olla kindel, et Sinul ja Sinu seltskonnal on koht selle sügise populaarsematel üritustel!

OSTA PILET


PS. Maikrahvi kontsert- või teatriõhtusöök on suurepärane koht ka töökollektiivi või sõprade ühise jõulupeo tähistamiseks. Tutvu ka meie teiste soovitustega siin.