Maikrahv

Maikrahv soovitab: Kolm nippi maagiliseks jõuluootuseks

Veidi rohkem kui kolme nädala pärast on juba detsember! Kuidas jõulueelset aega täiel rinnal nautida – Maikrahvil on varnast võtta kolm imehead nippi.

Korralda jõulupidu Maikrahvis

Meeleolukas jõulupidu on suurepärane võimalus oma töökollektiivi või lähedasi tänada, lõppevast aastast kokkuvõtteid teha ja meeldivalt koos aega veeta. Kui soovid oma kolleege või sõpru üllatada erilise peoga, tee seda meie juures Maikrahvis, Tallinna romantilise vanalinna südames.

Meie juures on hubane keskkond ja uhked peoruumid iga suurusega seltskonnale, rikkalikud jõulumenüüd, veinikeldri kvaliteetne joogivalik ning kaasaegne tehnika ja paindlikud programmilahendused.

Maikrahvi päkapikud on pannud kirja oma parimad nipid õnnestunud jõulupeoks. Loe need siit ja veendu ise, et Maikrahvist paremat kohta pole jõulupeoks olemas!

Naudi Maikrahvi teatri- ja kontsert-õhtusööke

Jõulude lähenedes muutub ka Maikrahvi teatri- ja kontsert-õhtusöökide kava aina tihedamaks.

Novembri lõpus naudime Raivo E. Tamme menukat monoetendust, detsembris Tanja ja Mikk Saare ning Dave Bentoni sümpaatseid jõulukontserte.

Need õhtusöögid on suurepärane koht jõulueelse aja tähistamiseks pere, sõprade, kolleegide või kallima seltsis. Õhtu algab suupistevalikuga ning jätkub kahe alternatiivi vahelt valitud pearoaga, mida saab nautida kas enne etendust või vaheajal. Käike täiendab meie mitmekülgne joogivalik ning suu teeb magusaks kasvõi Maikrahvi kuulus crème brûlée või kodune õunakook.

Teatri- ja kontsert-õhtusöökide alati täieneva kava leiad siit. Vali oma lemmik ja osta piletid kiiresti ja mugavalt klikkides iga ürituse juures olevale nupule.

Tanja ja Mikk Saar esinesid Maikrahvis ka läinud aasta detsembris. (Foto: Silver Raidla)

Külasta Tallinna jõuluturgu kohe Maikrahvi ukse all

Unustada ei maksa ka Raekoja platsi romantilist jõuluturgu, mis avatakse jälle 17. novembril.

Jõuluturg ja selle müügiputkad on avatud iga päev kell 10–20, sooje jooke pakuvad mitmed müüjad kuni 22–23ni. Jõuluvana maja on avatud alates 25. novembrist ja igal nädalal nauditakse reedest pühapäevani jõuluteemalist kultuuriprogrammi.

Muidugi on muinasjutuliselt jõuluturult lühike maa ka Maikrahvi hubaste võlvkaarte alla…

Tallinna jõuluturg avatakse jälle 17. novembril. (Foto: Sergei Zjuganov / Visit Tallinn)

Maikrahvi päkapikud on süüdanud küünlad ja ootavad Sind ja Sinu seltskonda jõulueelset aega nautima. Oleme Sinu päringute jaoks alati olemas – võta meiega ühendust ja täidame kõik Sinu soovid. Rõõmsate kohtumisteni Raekoja platsil!

 

VÕTA ÜHENDUST

 

(Avafoto: Silver Raidla)