Maikrahv

Maikrahv kutsub vanalinna – tere tulemast terrassile!

Mis võiks olla ilusa ilmaga parem Maikrahvi suveterrassist? Vanalinna südames asuval terrassil naudid saabuvat suve, ajaloolist vaadet, hõrgutavat sööki-jooki ja Raekoja platsi mitmekülgset programmi.  

Kõik teed viivad Raekoja platsile, Tallinna vanalinna rõõmsalt tuksuvasse südamesse. Restorani Maikrahv suveterrass asubki vaidlematult linna parima koha peal.

Raekoja platsil laiuva terrassi vastas kerkib 1404. aastal valminud Tallinna raekoda. Lisaks sellele ääristavad platsi mitmed teisedki ajaloolised hooned. Kas teadsid, et Maikrahvi naabruses asub näiteks Euroopa vanim püsivalt samades ruumides tegutsev apteek? Või et Raekoja platsi kivisillutis viib ühe vana legendi jälile?

Maikrahvi suveterrassil imetled vanalinna vaateid ja naudid hommikust õhtuni paistvat päikest. Liigse päiksesepaiste – või kerge suvevihma – kaitseks on terrassil suured päikesevarjud. Juhul, kui ilm vigurdama peaks hakkama, pakuvad soojendust kuumad joogid, pehmed pleedid ja infrapunalambid.

Maitseelamusi igaühele

Maikrahvi terrassil lased hea maitsta a la carte menüü hõrkudel roogadel ja tõstad suve terviseks klaasi vahuveini või kannukese head Eesti õlut.

Terassile saab tellida kõiki Maikrahvi sööke ja jooke, mille seast leiab igaüks oma lemmiku: Maikrahvi pere pakub head-paremat nii taimetoitlastele kui ka laktoosivabalt, gluteenivabalt või teiste erirežiimide järgi toituvatele külalistele.

Tutvu meie maitsva menüü ja laia joogivalikuga juba eeskätt, kuid ole valmis ka põnevaks kohapealseks lisavalikuks…

Suvesündmuste südames

Maikrahvi terassil oled ühtlasi keset vanalinna suvesuminat. Kevade ja suve jooksul täitub Raekoja plats mitmetest üritustest, mille jälgimine on lihtne ka otse terrassilt.

Sündmusi Raekoja platsil:

Sündmusi on veelgi ja osasid alles planeeritakse. Meie vihjame parimatest ka edaspidi Maikrahvi blogis ja Facebooki lehel!

Tere tulemast päikeselisesse vanalinna. Ootame Sind Maikrahvi suveterrassil! 

 

RESERVEERI LAUD