Maikrahv

Lõbus jõulupidu Maikrahvis – peohooaeg täis meelelahutust!

Novembrikuud on möödas juba nädalake, seega on käes viimane aeg jõulupidudele mõtlemiseks. Olgu külalisteks firma koostööpartnerid, töökollektiiv või sõprade ring, Maikrahvi jõulueelsed kontsert- ja teatriõhtusöögid meeldivad igaühele.

Ideaalne asukoht kohe Euroopa parima jõuluturu kõrval, küünaldega valgustatud hubane interjöör, kahe- või kolmekäiguline õhtusöök, Eesti parimate meelelahutajate pakutud kultuurielamused… Mida ühelt jõulupeolt veel soovida!

Jõulupidude hooajal astuvad Maikrahvis üles:

Nagu nimekirjast näha, müüakse Maikrahvi kontsert- ja teatriõhtusöögid reeglina välja, seega piletiostuga viivitada ei maksa. Õnneks saab ostu teha kiiresti ja mugavalt Maikrahvi kodulehel – kliki vaid soovitud ürituse lingile ja oled ostuks valmis!

Pileti hind (39–49 €) sisaldab kahe- või kolmekäigulist õhtusööki koos tervitusjoogi, vee, kohvi-tee ning kustumatu kontserdi- või teatrielamusega. Lisaks on võimalik tellida juurde meelepäraseid jooke Maikrahvi joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustatakse igal üritusel kell 19:00. Kontserdid ja teatrietendused algavad kell 20:00.

Muusikust koomik Chalice ehk Jarek Kasar annab Maikrahvis kontserdi 5. detsembril.

Privaatne jõulupidu Maikrahvis

Muidugi saab Maikrahvis ka teistel päevadel jõulupidu pidada. Restorani neljast erineva suurusega peoruumist saab välja võluda perfektse peopaiga nii väikesele kui vägagi suurele seltskonnale.

Kõik Maikrahvi saalid on varustatud kaasaegse heli- ja esitlustehnikaga, lisaks leidub paindlike programmilahenduste hulgast midagi sobivat igale soovile.

Jõulupidu poleks jõulupidu ilma hõrgu toiduta. Maikrahvi külluslikus jõulumenüüs maitsevad hästi nii mulgikapsad, sült ja verivorstid kui ka jõulused magustoidud ja pidusöögiga kokkusobivad joogid. Selge see, et restorani köögis valmivad ka paljud teised road, nende hulgas kolmekäigulised menüüd ja keskaja hõnguga pidusöögid.

Loe lähemalt Maikrahvi jõulupidudest siin.

 

OSTA PILET ÜRITUSELE

VÕTA ÜHENDUST

 

(Fotod: Silver Raidla)