Maikrahv

Lisaetendus! – Viimane võimalus Maikrahvi Baariteraapiasse saada

Kaisa Selde ja Mart Müürisepa terapeutiline teatrietendus lööb laineid. Nüüd on ka Sinul võimalus „Baariteraapiast“ osa saada: 18. detsembril korraldatakse Maikrahvis ülipopulaarse teatritüki lisaetendus.

UUSI ETENDUSI! Kaisa ja Mart esinevad Maikrahvis jälle L 26. jaanuaril kell 19:00, P 17. veebruaril kell 18:00 ja naistepäeval 8. märtsil kell 19:00.

Igas inimsuhtes võib vaja minna teraapiat – kas selleks, et probleemsetest olukordadest üle saada või selleks, et neisse üldse mitte sattudagi. Õnneks võib teraapia ka lõbus olla ja sellest võib osa saada restoranis maitsvat õhtusööki nautides!

Maikrahvi teatriõhtusöögil räägivad näitlejad Kaisa Selde ja Mart Müürisepp, mis neid vaevab, mis rõõmustab ja kuidas nad teineteisega hakkama saavad. Lisaks otsivad nad publiku ees vastust küsimusele, on nad siis üldse koos või lahus.

„Umbes 90 protsenti lauludest, kirjandusest ja lavastusest räägib armastusest. Me ei ole vähemus, seega sellest räägime ka meie – naise ja mehe vahelisest suhtest. Meil on see kõik, mis armastusega kaasneb, läbi käidud: kohtumine, armumine, armastamine ja lahku minemine,“ ütlevad näitlejad.

Armastusega puutub elu jooksul kokku igaüks, kuid vahel teeb see meile ka haiget. Kas on võimalik lahku minna ja siiski sõpradeks jääda? Õhtu jooksul üritavad Kaisa ja Mart leida vastuseid sellele ja teistele suhteküsimustele ning läbi nende maailma pisut paremaks teha.

30. novembri üritus on juba ammu välja müüdud, 13. detsembri etendusele müüakse hetkel viimaseid pileteid. 18. detsembril korraldatakse nõutud lisaetendus, kuid küllap täitub ka see kiiresti. Ära siis liiga kaua mõtlema või suhteprobleeme ootama jää – „Baariteraapia“ on kasulik ka eneseharimiseks ja probleemide ennetamiseks!

Kolmekäiguline teraapia – osta pilet kohe!

Kui tihti saab lasta teraapia käigus marmorfileel või lõhel hea maitsta? Maikrahvi kolme käiguga teatriõhtusöögil õnnestub see kindlasti – vaja on vaid kohapeal raske valik langetada ja kahe pearoa vahelt oma lemmik valida.

Detsembrikuiste etenduste menüü on järgmine:

  • Veinisuupisted – Serrano sink, suitsune veisefilee, lambapiimajuust, sinihallitusjuust, viigimarjamoos, viinamarjad ja juustukeerud
  • Lihaveise marmorfilee grillitud köögiviljade, selleripüree ja punaveinikastmega või
    Krõbeda koorikuga lõhefilee mandelkartuli, spargli ja Hollandi kastmega
  • Crème brûlée marjakastme ja kaneelisiirupis hautatud pirniga

Hinna sisse kuuluvad ka tervitusjook, vesi ja kohv-tee. Lisaks on võimalik tellida juurde meelepäraseid jooke Maikrahvi joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustatakse kell 19:00. Etendus algab kell 20:00.

Piletite ostmisega viivitada ei tasu, vajuta siis kohe all olevale nupule ja soeta pääsmed Maikrahvi veebipoest. „Baariteraapia“ ootab Sind ja Sinu kallimat, sõpraderingi või töökollektiivi – see jõulueelne teatrielamus sobib lõbusaks jõulupeoks nende kõigiga!

 

OSTA PILET

 

Kaisa Selde ja Mart Müürisepp: „Baariteraapia“ – LISAETENDUS!

  • Teisipäeval, 18. detsembril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn.
  • Pilet 49 eurot – sisaldab kolmekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning kaasahaaravat teatrielamust.
  • Küsimused ja päringud: tel 5551 4517, .

 

(Fotod: Silver Raidla)