Maikrahv

Kuhu minna sel sügisel? – Mõistagi Maikrahvi kontsert-õhtusöögile!

Kes oskaks kujutada ette sügist ilma Maikrahvi legendaarsete kontsert-õhtusöökideta? Hea muusika ja maitsva toidu ideaalne kooslus külvab jälle vanalinna pimedad sügisõhtud üle rõõmu ja unustamatute elamustega.

Keskaegne atmosfäär, uhked võlvkaartega saalid ja romantiline küünlavalgus. Hea selts, hõrgud toidud ja Eesti armastatuimad muusikud. Pole imestada, et Maikrahvi kontsert-õhtusöögid on juba aastaid paljude tallinlaste ja linnakülaliste populaarseks meelelahutuseks.

Maikrahvi kontsert-õhtusöögid koosnevad kahest täiuslikust elemendist: Eesti parimate muusikute intiimsest kontserdist ja Maikrahvi osavate kokkade valmistatud imemaitsvast kahe-, kolme- või neljakäigulisest õhtusöögist.

Õhtu algab tervitusjoogi ja eelroaga tund aega enne kontserdi algust. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt ja nautida oma valikul kas kontserti kuulates või vaheajal. Soovi korral on võimalik tellida ka rohkem käike ning meelepäraseid jooke Maikrahvi laiast joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Chalice, Traffic, Smilersi duo, Birgit…

Sellel sügishooajal astuvad Maikrahvi laval üles järgmised muusikud:

 • 29. september Chalice / Jarek Kasar
  Hooaja esimesel kontsertõhtul kuuleme klahvpilli saatel esineva Chalice’i uuemaid ja vanemaid laule räpist omapäraste muusikaliste katsetusteni. Lisaks naudime tema lõbusat ja südamlikku stand-up komöödiat.
 • 26. oktoober Traffic – akustiline trio
  Kes meist ei tunneks Trafficu kaasahaaravaid hittlugusid nagu „Kesköödisko“, „Elekter“, „Für Elise“ ja „Sekundiga“! Maheda oktoobrikuise muusikaelamuse eest Maikrahvis vastutab ansambli akustiline koosseis.
 • 29. november Hendrik Sal-Saller & Erko Laurimaa
  Smilersi rokiduo ei jäta kedagi külmaks. Sellel õhtul juhtub kõik, kõik mis peab juhtuma, aga kas kaob ka mõistus ja tantsitakse taevas – või käiakse hoopis katuseid mööda? Lähme sõidame, et Sa teaks!

 • 20. detsember Birgiti jõulukontsert
  Detsembris on Maikrahvi ajaloolised saalid kaunist küünlavalgust ja jõulueelset ootust täis. Pea unustamatut jõulupidu või lõõgastu koos kallimaga Birgiti erakordselt ilusal jõulukontserdil.
 • 24. ja 25. detsember Jõululaupäev ja esimene jõulupüha Maikrahvis
  Veeda stressivabaid jõule valmis kaetud lauas keset Tallinna maagilist vanalinna. Lisaks rikkalikule jõulubuffet’le naudime elavat muusikat laulja ja laulukirjutaja Maria Gertsjaki ja teda saatva kitarristi esituses.
 • 31. detsember Aastavahetuse õhtusöök Sofia Rubina & Jason Hunteriga
  Tallinna parim uusaastapidu toimub teadagi Maikrahvis! Restorani lauad on neljakäigulisest õhtusöögist lookas, pidu täies hoos ja laval džässlaulja Sofia Rubina koos teda trompetil saatva Jason Hunteriga.

Iga ürituse kohta saad lugeda täpsemalt klikkides ürituse juures olevale lingile. Ürituste nimekiri täieneb veel, hoia siis silma peal ka Maikrahvi veebil ja Facebooki lehel!

Viivitada ei maksa – soeta pilet kohe!

Tule naudi hämarduvaid sügisõhtuid Tallinna maagilises vanalinnas. Maikrahvi õhtusöögid müüakse reeglina läbi, soeta siis pilet kohe, et ilma ei jää!

Piletid populaarsetele kontsert-õhtusöökidele saad osta kiiresti ja turvaliselt vajutades allpool olevale nupule. Oleme olemas ka Sinu kõnede ja meilide jaoks telefonil 5551 4517 ja aadressil .

Rõõmsate kohtumiste ja unustamatute hetkedeni Tallinna südames. Maikrahv ootab Sind ja Sinu seltskonda!

OSTA PILET

 

(Fotod: Silver Raidla)