Maikrahv

Korralda jõulupidu vanalinnas – Maikrahvi nippidega õnnestud kindlasti!

Jõulupidude hooajani on jäänud kõigest pool aastat. Broneeri kohe oma jõulupidu Maikrahvis ja naudi muretut suve.

Suve eel on mõtted pigem puhkuse lainel ja jõulupeo planeerimine võib tunduda üleliigse pabistamisena. Poole aasta pärast on aga november ja Tallinna jõuluturgki hakkab oma väravaid lahti tegema!

Loe siit Restorani Maikrahv parimad nipid unustamatuks jõulupeoks Tallinna vanalinnas. Tegutse kohe ja naudi varajase broneerija parimaid boonuseid – hooletut suve ja stressivaba sügist.

Jõulupeo korraldaja meelespea

  • Pea oma jõulupidu täpselt seal kus tahad, täpselt siis kui tahad. Populaarsed peopaigad ja kuupäevad broneeritakse sügise saabudes ruttu täis, seega tasub asjaga pigem varakult tegutseda. Maikrahvi jõulupidusid juba broneeritakse, liitu siis nutikate seltskonnaga.
  • Naudi soovitud seltsi. Jõulude eel saabub palju peokutseid, millele lisaks on jõulude ootus siginat-saginat täis. Mida varem annad jõulupeo kuupäevast teada, seda kindlamini saavad kõik kutsutud kohale tulla. Alguses piisab eelkutsest, mida saab hiljem täpsema programmi ja teiste detailidega täiendada.
  • Pidutse paindlikes ruumides. Maikrahvist leiad stiilsed ruumid nii suurele kui väikesele seltskonnale, olgu tegemist firmapeo või sõprusseltskonna kogunemisega. Väike grupp naudib intiimset õhkkonda Mustpeade saalis või Gildi saalis. Kokku mahutavad meie ruumid kuni 250 külalist, koos naaberrestoranidega Turg ja Vana Toomas rohkemgi veel.


Maikrahvi ees laiuv Tallinna jõuluturg valiti läinud detsembris Euroopa parimaks.

  • Naudi kvaliteetset meelelahutust. Maikrahvi jõulupeol kasutad kaasaegset esitlustehnikat oma soovide järgi. Võimalik on tellida ka meelelahutust, olgu selleks rahvatants, mustkunst, seltskonnamängud või Jõuluvana külaskäik. Jõulude eel korraldatakse Maikrahvis ka Eesti tippesinejate kontsert-õhtusööke, mis pakuvad suurepärase võimaluse ka jõulupeo pidamiseks.
  • Broneeri kohe oma elu lihtsaim jõulupidu! Pingevaba jõulupidu Euroopa parima jõuluturu kõrval on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. Maikrahvi päkapikud Mai ja Krahv on kogenud jõulupidude korraldajad, lase neil siis oma erialal särada, nautides ise suve, linnulaulu – ja poole aasta pärast rõõmsat jõulupidu Tallinna vanalinna südames.

 

VÕTA ÜHENDUST

 

(Fotod: picjumbo.com / Pexels ja Kaupo Kalda / Visit Tallinn)