Maikrahv

Kolm jõulukontserti Maikrahvis – esinevad Tanja ja Mikk Saar!

Kolmel jõulueelsel teisipäevaõhtul esineb Maikrahvis särav duo Tanja ja Mikk Saar. Tule tähistama saabuvaid jõule kas kallimaga või sõprade-kolleegide seltsis!

Maikrahvi kontsert-õhtusöök on õige koht nii jõulueelseks kultuuriõhtuks kui meeleolukaks jõulupeoks. Tallinna muinasjutulise jõuluturu kõrval on meil kõik olemas: uhke keskaegne atmosfäär, kaunis küünlavalgus, hõrgud toidud ja suurepärane muusika.

5. detsembril, 12. detsembril ja 19. detsembril astuvad Maikrahvi lavale oma rõõmsalt svingiva jõulukontserdiga Tanja ja Mikk Saar.

Andekas duo Tallinna vanalinnas

Tanjat ja Mikku tunneme-teame vist igaüks – nende näod ja hääled on saanud meile tuttavaks nii kontsertidelt, teleekraanilt kui muusikalilavadelt. Oma karjääri alustasid mõlemad eelmisel aastakümnel ja tänapäevaks on neid kokku toonud nii ühised tööprojektid kui ka pikk kooselu ja hiljuti avalikustatud lapseootus.

Kohtla-Järvelt pärit Tanja Mihhailova-Saar alustas oma muusikukarjääri lauluvõistlustel. Nullindate alguses nähti teda tüdrukutebändi Nightlight Duo liikmena, mõned aastad hiljem esines ta ansambli JZ Belle ridades. Soolokarjääriga alustas ta vägevalt albumi „Gemini“ ilmumisega 2012. aastal.

Aastate jooksul on Tanjat nähtud ka muusikalirollides ning arvukates telesaadetes, nagu „Laulud tähtedega“, „Laulupealinn“ ja „Su nägu kõlab tuttavalt“. 2014. aastal esindas ta Eestit ka Eurovisioni lauluvõistlustel Kopenhaagenis.

Tänapäeval kõlab Tanja elegantne muusika sageli raadiolainetel, millele lisaks on tal tähtis roll Maikrahvi vana-aastaõhtu staaride ehk tüdrukutetrio La La Ladies taustal.

Mikk Saar on samuti kogenud muusik. Ka tema karjääri algusesse kuulusid lauluvõistlused, hiljem tegi ta juba kaasa paljudes menumuusikalides. Novembri lõpus astub ta jälle peaosas muusikalilavale, seekord Vanemuises, kus esietendub muusikal „Hüljatud“.

Aastate jooksul on ka Mikust saanud tuttav nägu televiisoris – endiselt mäletatakse näiteks tema võidukat esinemist saates „Tantsud tähtedega“ kümmekond aastat tagasi. Mikk on andnud välja kaks stuudioalbumit ja ta on nõutud esineja nii üksi kui ka duona koos Tanjaga. Naljaka kurioosumina võib kindlasti mainida ka tema mõne aasta tagust tiitlit Eesti seksikaima mehena!

Tanja ja Mikk Saar Maikrahvis
Tanja ja Mikk Saar esinesid Maikrahvis ka läinud aasta detsembris. (Foto: Silver Raidla)

Jõulumaitsetega kolmekäiguline õhtusöök

Tanja ja Mikk Saare kontserdi saatel naudime imemaitsvat kolmekäigulist õhtusööki koos eelroa, pearoa ja magustoiduga. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt ning seda võib nautida tuttaval moel kas enne etenduse algust või vaheajal. Lisaks kuuluvad hinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Õhtu menüü on igal kontserdil järgmine:

  • Veinisuupisted – parmesan, Chorizo salaami, seakeel, kitsejuust ürtidega, viinamarjad, rohelised oliivid ja juustukeerud
  • Hanerinnafilee praekapsa, kartuliroseti ja kirsikastmega või
    Küpsetatud paltusefilee spargli ja sidrunikastmega
  • Piparkoogi crème brûlée Vana Tallinna jäätise ja jõhvikakastmega

Lisaks on võimalik tellida veini ja teisi jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Tanja ja Mikk Saar astuvad lavale kell 20:00.

Piletid sellele jõulueelse aja parimale kontsert-õhtusöögile saad osta kiiresti ja turvaliselt vajutades allpool olevale nupule. NB! Nupp viib esimese kontserdi juurde. Kerides allapoole, leiad ka teise ja kolmanda kontserdi andmed.

Kui soovid midagi telefoni või meili teel täpsustada, oleme alati olemas numbril 5551 4517 ja aadressil .

 

OSTA PILET

 

Kontsert-õhtusöök koos Tanja ja Mikk Saarega

  • Kolmel järjestikkusel teisipäeval, 5. detsembril, 12. detsembril ja 19. detsembril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 49 eurot – sisaldab kolmekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning unustamatut kontserdielamust!