Maikrahv

Kevade viimane kontsert Maikrahvis – esinevad Tanja & Mikk Saar!

Maikrahvi kontserdikevad on lõpule jõudmas. Kevadhooaja viimasel kontsert-õhtusöögil astub üles andekas muusikupaar Tanja ja Mikk Saar.

Reedel, 12. aprillil esineb Maikrahvis duo, keda tunneb vist iga eestlane. Lauluvõistlustelt tuule tiibadesse saanud Tanja ja Mikk Saare tähed säravad Eesti muusikataevas juba aastaid.

Tanja Mihhailova-Saar alustas uue aastatuhande algul tüdrukutebändi Nightlight Duo liikmena, kust ta hakkas kindla sammuga soolokarjääri suunas liikuma. Tuttav muusikalidest, telesaadetest ja Eurovisioni lauluvõistlustelt, on Tanjast saanud üks Eesti muusikamaastiku nõutumaid artiste.

Mikk Saar on kaks sooloplaati välja andnud menumuusikalide peaosatäitja, tuttav telenägu ja populaarne esineja nii üksi kui duona koos Tanjaga. Koos laulavad nad ka hoogsa peoansambli The Swingers ridades. Kodus kasvatab kolme aasta eest abiellunud paar väikest poisipõnni, kelle esimene unelaul olevat olnud õllevillimisega tegeleva isa lauldud „Õllepruulija“.

Tanja ja Mikk Saar astuvad üles Maikrahvi kevadhooaja viimasel kontsert-õhtusöögil 12. aprillil. (Foto: Silver Raidla)

Mahedalt mõnus muusika ja kahekäiguline õhtusöök

Maikrahvis on oodata kevadiselt kerget kontserdielamust, mille muudab täiuslikuks meie meisterkokkade valmistatud kahekäiguline õhtusöök.

Õhtu hõrgutav menüü on järgmine:

  • Veinisuupisted – suitsupardifilee, toorsuitsu seaseljafilee, valgehallitusjuust, kadaka suitsujuust, oliivid, viinamarjad ja juustukeerud
  • Vasikapõsk paradiisiõunte-bataadipüree ja punase veini kastmega või
    Madalal temperatuuril küpsetatud nerkafilee lillkapsapüree ja sidrunikastmega

Hinna sisse kuuluvad ka tervitusjook, vesi ja kohv-tee. Menüüd on võimalik täiendada eraldi tellitava magustoidu ning Maikrahvi joogimenüü ja veinikeldri kvaliteetjookidega.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Kontsert algab kell 20:00.

Piletid Maikrahvi kevade viimasele kontserdile leiad – nagu alati – meie heast ja ustavast piletipoest.

PS. Korralda jõulupidu Maikrahvis

Kevad on alles alanud ja suvi ootab ees, kuid tark tormab ja mõtleb jõulupeole juba praegu. Tanja ja Mikk Saar esinevad Maikrahvis ka detsembris. Tule naudi unustamatut peoõhtut koos kolleegide või lähedastega. Kiika Maikrahvi üritustekalendrisse ja broneeri piletid varakult!

 

OSTA PILET

 

Kontsert-õhtusöök Tanja ja Mikk Saarega

  • Reedel, 12. aprillil kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn.
  • Pilet 39 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning lõbusat ja stiilset kontserdielamust.
  • Küsimused ja päringud: tel 5551 4517,