Maikrahv

Kas Sinu suhe vajab Baariteraapiat? – Populaarne etendus saabub Maikrahvi!

Igas inimsuhtes võib vaja minna teraapiat – kas selleks, et probleemsetest olukordadest üle saada või selleks, et neisse üldse mitte sattudagi. Õnneks võib teraapia ka lõbus olla ja sellest võib osa saada keskaegses restoranis, küünlavalgusel ja maitsvat õhtusööki nautides…


Reedel, 09. märtsil, ei pakuta Maikrahvis üksnes kahekäigulist õhtusööki, vaid osutatakse ka „Baariteraapiat“.

Maikrahvi teatriõhtusöögil räägivad näitlejad Mart Müürisepp ja Kaisa Selde, mis neid vaevab, mis rõõmustab ja kuidas nad teineteisega hakkama saavad. Lisaks otsivad nad publiku ees vastust küsimusele, on nad siis üldse koos või lahus.

„Etenduse alusliiniks on meie oma kogemused, aga teraapia käigus üritame ka publikuga kaasa rääkida. Loodetavasti julgevad vaatajad meiega kaasa arutada,“ ütlevad näitlejad.

Armastusega puutub elu jooksul kokku igaüks, kuid vahel teeb see meile ka haiget ja teed armastatuga lähevad lahku. Kas pärast seda on võimalik veel sõpradeks jääda? Õhtu jooksul üritavad näitlejad leida vastuseid sellele ja teistele suhteküsimustele ning läbi nende maailma pisut paremaks teha.

Vaata, mida rääkisid näitlejad oma etenduse kohta „Ringvaates“.

Mart, Kaisa ja „Baariteraapia“ on Maikrahvi külaliste ees reedel, 9. märtsil ehk päev pärast naistepäeva juba teist korda.

Lisaks baariterapeudiks olemisele töötavad Mart Müürisepp ja Kaisa Selde NUKU teatris ning on lõbustanud televaatajaid muu hulgas Kanal 2 sketšisaates „Suur Komöödiaõhtu“. Marti tuntakse ka näiteks TV3 sarjadest „Päikese poole“ ja „Unistuste agentuur“.

Raske valik – lammas või lõhe?

Maikrahvi terapeutilise teatriõhtu muudab eriliseks meie osavate kokkade valmistatud kahekäiguline õhtusöök. Isuäratavat pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt ning seda võib nautida tuttaval moel kas enne etenduse algust või vaheajal. Lisaks kuuluvad hinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Õhtu menüü on mõlemal etendusel järgmine:

  • Veinisuupisted – Serrano sink, suitsune veisefilee, lambapiimajuust, sinihallitusjuust, viigimarjamoos, viinamarjad ja juustukeerud
  • Lambavälisfilee rosmariini-porgandipüree ja mündikastmega või
    Krõbeda koorikuga lõhefilee mandelkartuli, spargli, tilliemulsiooni ja hollandikastmega

Lisaks on võimalik tellida suus sulavat magustoitu ning veini ja teisi jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Baariterapeudid alustavad oma tööd kell 20:00.

Piletite ostmine sellele teatriõhtusöögile on imelihtne: vajuta vaid all olevale nupule ja soeta pääsmed kiiresti ja turvaliselt. NB! Nupp viib esimese etenduse juurde, teise leiad veidi allapoole kerides.

Ostmisega viivitada ei tasu – Maikrahvi teatriõhtusöögid müüakse reeglina läbi! 

Juhul, kui soovid midagi telefoni või e-posti teel täpsustada, saad Maikrahvi perega ühendust numbril 5551 4517 ja aadressil .

 

OSTA PILET

 

Mart Müürisepp ja Kaisa Selde: „Baariteraapia“

  • Reedel, 9. märtsil kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 45 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning kindlasti lõbusat ja terapeutilist teatrielamust!