Maikrahv

Jookse nelja ilmakaarde ja põgene Maikrahvi – siin murrab Sind sekundiga põlvili Traffic!

Traffic kuulub vaieldamatult tänapäeva populaarseimate kodumaiste artistide hulka. 26. oktoobril saabub menubänd Maikrahvi kontsert-õhtusöögile akustilise trio koosseisus.

Trafficu lugu sai alguse 12 aastat tagasi Tallinnas, kus Silver Laas ja Stig Rästa hakkasid koos tegema neile endile meelepärast muusikat. Lisandusid veel mõned muusikud ja juba varsti ilmus uue ansambli esimene singel „Kallis ära küsi“.

Järgnesid uued hitid, mida mängiti usinalt nii raadios kui ka telesaadete tunnusmuusikana. Varsti tundis Trafficut ja nende kaasahaaravaid laule terve Eesti. Äkki oskad Sinagi kaasa lõõritada näiteks „Kesköödiskole“ ja „Für Elise’ile“?

See poleks tegelikult mingi ime, sest ainuüksi Youtube’i keskkonnas on „Für Elise’il“ peaaegu kolm miljonit vaatamist. Veelgi rohkem on aga vaadatud Trafficu muusikavideot „Sekundiga“, mis kogus hiljuti üle nelja miljoni vaatamise. Sellised uhked numbrid on Eesti muusikas üpris haruldane nähtus.

Trafficu kõige uuem hitt kannab pealkirja „Vead“ ja aasta lõpul on bändil ilmumas ka uus kauamängiv. Võib-olla kuuleme sellelt katkendeid juba Maikrahvis!

Akustiline kontsert ja kahekäiguline õhtusöök

Maikrahvi kontsert-õhtusöögil mängib Traffic akustilise triona: mõnusa muusikaelamuse eest hoolitsevad Silver Laas (vokaal), Robert Vaigla (kitarr) ja Tõnis Kivisild (basskitarr).

Unustamatu toiduelamuse eest vastutavad aga Maikrahvi andekad kokad, kes valmistavad külalistele hõrgu kahekäigulise õhtusöögi.

Õhtu menüü on järgmine:

  • Veinisuupisted – veise rostbiif, Fuet Artesano salaami, suitsujuust, köömnejuust, viinamarjad, rohelised oliivid ja juustukeerud
  • Pardikoiva confit kartulipüree ja praetud portobelloga või
    Kohafilee fenkolipüree ja spinatikastmega

Lisaks kontserdipiletile ja kahele käigule kuuluvad hinna sisse ka tervitusjook, vesi ning kohv ja tee. Lisaks on võimalik tellida juurde suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Traffic astub lavale kell 20:00.

Kuigi Trafficu poisid kindlasti ootaksid natukene veel, Sina juba kiirusta – Maikrahvi kontsert-õhtusöökide osas kuumenevad vooluahelad kergesti üle ja piletid müüakse reeglina läbi! Kutsu siis kaaslane kohe kampa ja osta piletid kiiresti ja mugavalt allpool asuvale nupule vajutades.

Juhul kui soovid enne või pärast piletiostu veel midagi täpsustada, leiad Maikrahvi peret vanal tuttaval viisil telefonilt 5551 4517 ja aadressilt .

 

OSTA PILET

 

Kontsert-õhtusöök koos Trafficu akustilise trioga

  • Reedel, 26. oktoobril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 39 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ja menuansambli akustilist kesköödiskot!