Maikrahv

Soovid korraldada meeldejääva sünnipäevapeo, kus pakutakse nii maitsvaid roogasid kui põnevat meelelahutust? Kus sa ei peaks muretsema organiseerimise pärast, vaid saad nautida pidu ja suhelda külalistega? Kutsume sind sünnipäeva tähistama Maikrahvi restorani, kus võtame ruumide sättimise, toitude-jookide valmistamise ja soovi korral ka meelelahutusprogrammi kokkupaneku enda kanda. Sünnipäeva pidamine restoranis on hea valik olenemata seltskonna suurusest.

Sünnipäevad Maikrahvis hõrgutavate toitude ja eksklusiivse joogivalikuga

Sünnipäev restoranis küllusliku peolaua ja unikaalse joogivalikuga

Peoroogade valmistamine ja sobivate jookide valik on pidude korraldamisel tihtipeale üks aeganõudvamaid protsesse. Sünnipäeva pidamine restoranis säästab sind sellest vaevast. Saad lihtsalt ja mugavalt valida sobivad toidud meie hoolikalt läbimõeldud grupimenüüst. Rikkaliku joogivaliku leiad Maikrahvi uuest veinikeldrist, mille valik on kokku pandud koostöös Eesti tippsommeljeedega.

Esinejad ja meelelahutus hoiavad peotuju üleval

Meelelahutusprogrammi võid ise koostada või tellida meilt. Maikrahvi unikaalse ja hubase miljööga hästi kokkusobivate esinejatega on sünnipäev restoranis nauditav ja meeldejääv. Soovi korral võime korraldada ka erinevaid seltskonnamänge ning loomulikult on meil lava ja vajalik tehnika ettekannete ning kõnede jaoks. Näiteks on võimalik ekraanidele jooksma panna pildigalerii sünnipäevalapsest.

Maikrahvi restoran on ka ideaalne koht stiilipeo korraldamiseks, näiteks saame organiseerida vahva ürituse keskaegses stiilis koos ajastule vastava miljöö, toitude, esinejate ning ka külalistele mõeldud riietusega.

Sünnipäeva pidamine nii suurema kui väiksema seltskonnaga

Saad valida 4 erineva peosaali hulgast. Meil on sobivad ruumid nii väiksema seltskonna (15-30 inimest) kui ka suurema hulga külaliste mahutamiseks. Kõik ruumid korraga kasutusse võttes mahub restorani 250 inimest ja koos naaberrestoranidega Turg ja Vana Toomas kuni 350 pidulist. Samuti oled alati oodatud oma seltskonnaga restorani maitsvat à la carte menüüd nautima.

Suurepärane asukoht Tallinna südames

Maikrahvi restoran asub Raekoja platsil, mis on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel bussi-, trammi- ja trollipeatustest ning parklastest. Võid olla kindel, et peolised teavad, kuhu ja kuidas sünnipäevale tulla. Peo lõpus on aga lihtne lahkuda või edasi baari/ööklubisse suunduda.

Sünnipäeva pidamine restoranis on paindlik ja lihtne. Võta ühendust ja leiame sinu peole parima lahenduse.

KÜSI PAKKUMIST