Maikrahv

Oled korraldamas koolitust, firmapidu, pulmi või muud üritust? Kui jah, siis Maikrahvil on pakkuda sobivad konverentsi- ja peoruumid nii suurema kui väiksema seltskonna jaoks. Lisaks saad tellida paindliku meelelahutuspaketi ja maitsvad toidud ning joogid. Paaritunnistest koosolekutest suurejooneliste galaõhtusöökideni – sobivad ruumilahendused leiduvad iga ürituse jaoks.

Ruumide rent, toitlustus, meelelahutus ja tehnika – kõik ühest kohast

Maikrahvist saad lisaks ruumidele tellida ka toitlustuse, rentida tehnikat ja tellida meelelahutuse. Pidades silmas meie külaliste soove, oleme kokku pannud erinevad grupimenüüd, samuti pakume kergemat kehakinnitust konverentsipakettide raames. Rikkaliku joogivaliku leiad meie uhkest veinikeldrist, mille valiku oleme kokku pannud koostöös Eesti tippsommeljeedega.

Paindlikud meelelahutuspaketid sisaldavad nii lauljaid, tantsijaid kui pillimängijaid. Ürituse lihtsamaks organiseerimiseks on restoranis lava, heli- ja videotehnika ning kõik vajalik konverentside ja seminaride edukaks läbiviimiseks.

Mugav asukoht Tallinna vanalinnas

Maikrahvi restoran asub otse Tallinna südames Raekoja platsil. Parklad ja bussipeatused on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, nii on lihtne saabuda igast suunast ja võid olla kindel, et kõik osalejad teavad, kuhu tulla.

Peo- ja konverentsiruumid ning nende mahutavus

Valida saad 4 erineva peo- ja konverentsiruumi vahel. Väiksemate ürituste jaoks sobib suurepäraselt 15-30 külalist mahutav Võlvsaal. Suuremateks üritusteks on ideaalne Peasaal või selle ühendamine Gildi saali ja Võlvsaaliga. Kõik ruumid kasutusse võttes mahutame korraga kuni 250 külalist, koos naaberrestoranidega Turg ja Vana Toomas kuni 350 külalist.

 

 Ruumi nimi  Ruumide mahutatavus  Ruumi pindala (ruutmeetrites)
 Klassi tüüpi paigutusega  Nõupidamise ruumi paigutusega  Banketi tüüpi paigutus
Peasaal  – 60 110  146
 Gildi saal  40 40  70  78
 Mustpeade saal  –  15  45  61
 Võlvsaal  20  15  30  31

 

Ruumid rent konverentsideks, seminarideks ja koosolekuteks

Spetsiaalselt sinu ürituse jaoks ettevalmistatud ruumid koos laitmatu teenindusega võimaldavad sul keskenduda põhilisele – konverentsi, seminari, töötoa või koosoleku edukale läbiviimisele. Loe lähemalt: ruumide rent konverentside korraldamiseks.

Ruumide rent pulmadeks, galaõhtusöökideks ja pidudeks

Maikrahvi hubane ja omanäoline miljöö, hõrgud road ja viimseni läbimõeldud detailid võimaldavad sul korraldada meeldejääva sünnipäeva-, pulma-, firma- või jõulupeo. Samuti on Maikrahv suurepärane koht väliskülalistele Eesti kultuuri ja traditsioonide tutvustamiseks või hoopis põneva stiilipeo korraldamiseks.

Ruumide rent toitlustuseta

Kui soovid rentida ainult ruume, saad seda teha hommikul kell 9.00-12.00 ja/või pärastlõunal 15.00-18.00. Ruumide rent sisaldab projektori ja ekraani kasutamist ning saali paigutust kokkulepitud kujul. Restorani saalides võid tarbida ainult kohapealt ostetud toite ja jooke. Soovi korral saad tellida kohvi, teed ja pirukaid grupihinnaga.

Paindlikud lahendused vastavalt sinu soovidele

Maikrahvis on üritusi korraldatud juba üle 10 aasta. Kui sul on küsimusi või soovid personaalset pakkumist, võta meiega ühendust saates e-kiri aadressile või helistades telefonil +372 6 314 227.

KÜSI PAKKUMIST