Maikrahv

Pulmade korraldamine on iga noorpaari jaoks eriline ja kordumatu sündmus. Maikrahvi uhkete võlvidega saalid, pidulik ja omanäoline atmosfäär, asukoht pealinna südames ning suurepärane teenindus aitavad sul organiseerida imelise ja meeldejääva pulmapeo.

Maikrahv-pulmad-weddings_roses

Maitsvad road ja rikkalik joogivalik

Meie parimatelt kokkadelt valminud hõrgud road ja rikkalik joogivalik veinikeldrist aitavad peo nauditavaks muuta. Toidud saad valida meie pidusöökide menüüst või saame koostada ka erimenüü sinu soove ja vajadusi silmas pidades.

Pulmade korraldamine restoranis kaotab ära ka selle mure, et enne peo lõppemist toidud või joogid otsa saavad, sest vajadusel on võimalik jooke ja kehakinnitust hõlpsalt juurde tellida.

Lava ja kaasaegne heli- ning esitlustehnika

Sõnavõtud, esinejad ja tantsimine käivad iga pulmapeo juurde. Seda silmas pidades on Maikrahvis nii lava, tantsuplats kui ka lai valik heli-, esitlus- ning valgustehnikat. Igas ruumis on ekraanid, millele saad näiteks jooksma panna pildigalerii noorpaarist.

Paindlikud meelelahutusprogrammid

Soovi korral saame aidata meelelahutusprogrammi kokkupanekul, kutsuda esinejaid ja korraldada vahvaid seltskonnamänge. Vastu saame võtta ka sinu tellitud esinejad. Meelelahutuse võimaluste kohta saad lähemalt lugeda siit.

Pulmade korraldamine nii suurema kui väiksema külaliste arvuga

Maikrahvi ruumid sobivad nii suurema kui väiksema pulmapeo korraldamiseks. Meil on 4 erineva suurusega saali. Ruume on võimalik omavahel ühendada või koos kasutada. Kõik ruumid korraga kasutusse võttes mahutame korraga kuni 250 pulmakülalist, koos naaberrestoranidega Turg ja Vana Toomas kokku 350 inimest.

Pidulik ja romantiline õhkkond, läbimõeldud detailid

Maikrahvi võlvidega saalid, omapäraste katetega toolid ja põhjalikult planeeritud ruumikujundus loovad omanäolise ja eristuva atmosfääri. Ka meie teenindajad on riietatud ajastule kohaselt ning pajatavad rõõmsalt Maikrahvi legendist ning keskaegsest Tallinnast. Laudadele asetame küünlad ja lilled ning teeme omalt poolt kõik, et peokoha atmosfäär oleks hubane ning romantiline.

Pulmade korraldamine Maikrahvis on paindlik ja meeldiv

Oleme aidanud läbi viia erinevaid pidusid juba üle 10 aasta. Tänu suurele kogemustepagasile oskame planeerimisel igale detailile mõelda ning aidata unustamatu ja imelise pulmapeo korraldada. Võta meiega ühendust ning korraldame koos meelejääva ning romantilise pulmapeo!

 

KÜSI PAKKUMIST