Maikrahv

Peielaud on võimalus lähedaste keskel meenutada lahkunust parimat. Maikrahv on valmis pakkuma leinalistele väärikat ja häirimatut miljööd. Tallinna vanalinna südames keskaegsete võlvide all on võimalik rahus koguneda, mälestamaks teie kadunud lähedast.

Eri suuruses saalid

Olenemata hüvastijätjate arvust, tuleme vastu teie vajadustele. Maikrahvis on saadaval neli saali, väikseim neist mahutab 15-30 inimest, suurim kuni 120. Saale saab ka vastavalt soovidele ühendada või koos kasutada – kokku on Maikrahvis 270 kohta. Kõik saalid on varustatud tehnikaga, mille abil luua sobivat õhkkonda.

Väljapeetud söömaaeg

Nii kuidas peate paremaks, saate valida ka peielaua söögikorra. On võimalik lähtuda traditsioonidest või leida õige valik meie menüüst. Saame koostada erimenüü teie soovide ja tervisevajaduste järgi. Teie otsustada on, milline on joogivalik ning kas peielaual serveeritakse ka alkoholi. Maikrahvi veinikeldrist on kindlasti võimalik leida midagi kohast.

Loome väärika miljöö

Seisame hea selle eest, et peielaud kulgeks rahus ja privaatselt. Maikrahvi keskaegse õhkkonnaga saalid sobivad nii pühalikuks mõtiskluseks kui ka pidulikuks austamiseks. Kui soovite, on võimalik organiseerida söömaajale ka muusikaline saade või seda vähemalt võimaldada, kui mõni lähedane soovib oma andeid kadunu mälestuseks pühendada.

Vanalinna süda

Maikrahv asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel erinevatest parkimisaladest ja ühistranspordivõimalustest. Asukoht vanalinna keskmes, Raekoja vahetus läheduses, on garantiiks meie teenuste kvaliteedist, nii ka peielaudade korraldamisel. Pakume võimalust, mis oli sadu aastaid tagasi võimalik vaid ülikutel – olla mälestatud väärikal kombel linna tähtsaimas piirkonnas.

Usaldage oma soovid meile

Oleme vastutulelikud kõigis eelpool kirjeldatud võimalustes ja tagame, et peielaud oleks lahkunu vääriline. Peame silmas igat detaili ja austame teie soove. Võtke meiega ühendust ja koos saame planeerida teile sobiva mälestussöömaaja.

Helistage meile kas telefonil +372 5551 4517 või saatke kirjalik päring allolevalt lingilt

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST