Maikrahv

Läbimõeldud meelelahutusprogramm aitab külaliste tuju üleval hoida ning muudab peo nauditavaks ja meeldejäävaks. Maikrahvis üritust korraldades ei pea sa esinejate pärast muretsema. Teeme koostööd  kõikide tuntud kui ka veel mitte nii tuntud bändide ja muusikutega ning saame soovi korral organiseerida su peole nii lauljad, tantsijad kui ka pillimängijad.

esinejad

Kuidas valida üritusele sobivad esinejad?

Esinejate valikul võta arvesse ürituse iseloomu, pikkust, külaliste vanust ja muusikaeelistusi, eelarve suurust ning ka toimumiskoha eripärasid. Kui annad meile ürituse ja osalejate kohta võimalikult palju informatsiooni, saame anda nõu ja koos sinu peole sobivaima meelelahutuspaketi koostada.

Lava ja tehnika bändi, sooloartisti või ettekannete jaoks

Maikrahvis on lava esinemiseks ja lai valik heli-, video- ja valgustehnikat. Samuti saad kasutada ekraane presentatsiooni, videode või piltide näitamiseks. Näiteks saad pulmapeol ekraanile jooksma panna pildigalerii noorpaarist või sünnipäevapeol näidata vahvaid üllatusvideoid. Broneeringut tehes täpsustame üle, millist tehnikat esinejad vajavad.

Paindlikud meelelahutuspaketid

Et esinejate valimine oleks mugav ja lihtne, oleme koostöös muusikute ja tantsijatega kokku pannud erinevad paketid, mida saame vajadusel sinu peole kohandada. Teeme koostööd nii miljööga sobivat folgiansamblite kui ka jazz- ja poplauljatega. Mida rohkem me teie soovidest ja eelistustest teame, seda parema ja sobivama pakkumise me teile teha saame.

Meelelahutus Maikrahvis

Lisaks lauljatele ja pillimeestele saame esinema kutsuda ka näiteks mustkunstniku või korraldada põnevaid seltskonnamänge. Võta meiega ühendust!

SAADA PÄRING