Maikrahv

Läbimõeldud meelelahutusprogramm aitab külaliste tuju üleval hoida ning muudab peo nauditavaks ja meeldejäävaks. Maikrahvis üritust korraldades ei pea sa esinejate pärast muretsema. Teeme koostööd erinevate bändide ja muusikutega ning saame soovi korral organiseerida su peole nii lauljad, tantsijad kui ka pillimängijad.

esinejad

Kuidas valida üritusele sobivad esinejad?

Esinejate valikul võta arvesse ürituse iseloomu, pikkust, külaliste vanust ja muusikaeelistusi ning ka toimumiskoha eripärasid. Kui annad meile ürituse ja osalejate kohta võimalikult palju informatsiooni, saame anda nõu ja koos sinu peole sobivaima meelelahutuspaketi koostada.

Lava ja tehnika bändi, sooloartisti või ettekannete jaoks

Maikrahvis on lava esinemiseks ja lai valik heli-, video- ja valgustehnikat. Samuti saad kasutada ekraane presentatsiooni, videode või piltide näitamiseks. Näiteks saad pulmapeol ekraanile jooksma panna pildigalerii noorpaarist või sünnipäevapeol näidata vahvaid üllatusvideoid. Broneeringut tehes täpsustame üle, millist tehnikat esinejad vajavad.

Paindlikud meelelahutuspaketid

Et esinejate valimine oleks mugav ja lihtne, oleme koostöös muusikute ja tantsijatega kokku pannud erinevad paketid, mida saame vajadusel sinu peole kohandada. Teeme koostööd nii miljööga sobivat folgiansamblite kui ka jazz- ja poplauljatega.

Meeleolumuusika lauljate ja pillimängijatega

Kui sulle meeldib jazz- ja popmuusika, saame esinema kutsuda näiteks klarneti ja saksofoniga meeleolu loova Mati Tibari või pop-jazz duo Maria Volmeri ja Veikki Virkajärvi, kes annavad uue näo tuntud lauludele ning esitavad ka omaloomingut. Pidulikel üritustel on populaarne kolmest vennast koosnev ansambel Trio Comodo, mis kasutab oma esinemistel nii klassikalisi kui elektroonilisi instrumente. Põnevaid tangorütme ja keskaegset muusikat esitab üritustel kitarrist Siim Kartau.

Folgi-show Viisuveeretajatega

Folgi tantsugrupi esinemine on energiline ja tõmbab iga peokülalise tähelepanu. Viisuveeretajad on üle 20 aasta esinenud nii Eestis kui välismaal. Esinemise ajal näed erinevaid Eesti traditsioonilisi ja ka kaasaegsemaid folgi tantsusid, samuti erinevaid rahvariideid. Tantsuprogrammi lõppedes õpetavad esinejad soovi korral tantsusamme ka peokülalistele. Muusika tuleb plaadilt või lisatasu eest saame tellida ka pillimehe.

Folgi-show Savijalakestega

Rahvatantsuansambli esituses näed nii folkoorseid kui autoritantse. Grupp koosneb peamiselt üliõpilastest, kellele meeldib tantsida ja sellega endale ning ka teistele rõõmu valmistada. Folkgrupp on tegutsenud juba üle 30 aasta ning on esinenud nii Eestis kui välismaal. Tavaliselt tehakse viimased paar tantsu koos publikuga, nii on võimalik kõigil peolistel aktiivselt kaasa lüüa. Taustaks mängib 1-2 pillimeest.

Vanaegsed laulud Rondellusega

Vanamuusikaansambel Rondellus esitab keskaja ja renessansi muusikat, mis sobib suurpäraselt Maikrahvi interjööriga. Esinejad kannavad vastava ajastu riietust ja kasutavad vanaaegseid pille. Koos muusikute ja õdusa miljööga rändaksid külalised justkui ajas tagasi. Suurepärane lahendus hubase ja omanäolise ürituse korraldamiseks.

Meelelahutus Maikrahvis

Lisaks lauljatele ja pillimeestele saame esinema kutsuda ka näiteks mustkunstniku või korraldada põnevaid seltskonnamänge. Võta meiega ühendust!


KÜSI PAKKUMIST