Maikrahv

Hea asukoht, hubane miljöö, ergutavad kohvipausid ja laitmatult töötav tehnika on õnnestunud konverentside aluseks. Kõike seda silmas pidades oleme välja töötanud konverentsipaketid, mis sisaldavad sobivaid ruume, vajalikku tehnikat ja ka kerget kehakinnitust meie parimatelt kokkadelt. Maikrahvi uhkesti võlvitud saalid, detailideni läbimõeldud ruumikujundus ja suurepärane teenindus aitavad sul korraldada eristuva ja meeldejääva konverentsi.

_MG_1311

Konverentsiruumid nii suurema kui väiksema seltskonna jaoks

Meie ruumid sobivad nii ettevõttesiseste kui ka klientidele suunatud konverentside ja seminaride korraldamiseks. Väiksema koosoleku või seminari jaoks on ideaalne 15-30 külalist mahutav Võlvsaal ning suurema konverentsi jaoks 110 külalist mahutav Peasaal. Erinevaid ruume saab ka koos kasutada. Vajadusel tõttavad appi ka naaberrestoranid Vana Toomas ja Turg – nii saame vastu võtta kuni 350 külalist. Ruumide paigutuse otsustame broneerimise käigus.

Vajalik tehnika konverentside läbiviimiseks

Igas saalis on ekraan, vajalik tehnika ettekannete tegemiseks, traadita internetiühendus ja tahvel ning kirjutusvahendid. Kui kasutad mitut ruumi, saad näidata ekraanidel sama või erinevat ettekannet. Viimane on hea lahendus, kui soovid mõnda ruumi töötoa jaoks kasutada või on su konverentsil korraga mitu ettekannet.

Turgutavad kohvipausid ja soovi korral meelelahutusprogramm

Kui korraldad konverentsi restoranis, on toitlustuse korraldamine väga lihtne. Pakume külalistele kohvi, teed ja vett ning kohvipausi ajal ka pirukaid. Soovi korral saad lisatasu eest juurde tellida lõuna- või õhtusöögi ning ka meelelahutuspaketi. Meie koostööpartnerite hulgas on nii keskaegse miljööga sobivaid folgi ja rahvamuusika ansambleid kui ka jazz- ja poplauljaid.

Konverentsipaketid

Pool päeva

See pakett on hea lahendus poolepäevase koolituse, koosoleku või seminari organiseerimiseks. Paketis on vajalik tehnika ettekannete tegemiseks ning kohvipaus pirukatega. Konverentsiruumide paigutus on paindlik ja lepime selle kokku broneeringu käigus. Minimaalne osalejate arv on 8 ja paketi tasu 19 eurot inimese kohta. Paketis sisaldub:

  • konverentsiruumi kasutus (4 tundi);
  • tehnilised vahendid: projektor, ekraan, traadita internetiühendus;
  • pabertahvel ja kirjutusvahendid;
  • kohv/tee ja vesi ruumis;
  • kohvipaus (kohv/tee, vesi + magus ja soolane pirukas).

Terve päev

Sobib hästi pikema ürituse, koosoleku, konverentsi või seminari korraldamiseks. Paketis on kõik vajalik ettekannete tegemiseks ja efektiivseteks aruteludeks. Lisaks on päeva jooksul 2 kohvipausi pirukatega. Konverentsiruumide paigutus on paindlik ja lepime selle kokku broneeringu käigus. Minimaalne osalejate arv on 8 ja paketi tasu 30 eurot inimese kohta. Paketis sisaldub:

  • konverentsiruumi kasutus (8 tundi);
  • tehnilised vahendid: projektor, ekraan, traadita internetiühendus;
  • pabertahvel ja kirjutusvahendid;
  • kohv/tee ja vesi ruumis;
  • 2 kohvipausi (kohv/tee, vesi + magus ja soolane pirukas).

Konverentsid Maikrahvis

Maikrahvis on erinevaid üritusi korraldatud juba üle 10 aasta. Teeme omalt poolt kõik, et korraldatud konverentsid, seminarid ja muud üritused oleksid õnnestunud ja meeldejäävad.

Lisaks ülalnimetatud pakettidele saame välja töötada ka just sinu konverentsi, koosoleku või seminari jaoks sobiva erilahenduse. Võta meiega ühendust!

 

KÜSI PAKKUMIST