Maikrahv

Meeleolukas jõulupidu on suurepärane võimalus oma meeskonda või lähedasi tänada, lõppevast aastast kokkuvõtteid teha ja meeldivalt koos aega veeta. Kui soovid sel korral ettevõtte kollektiivi või sõpru ja lähedasi üllatada erilise peoga, siis on meil sulle pakkuda maagiline peopaik Tallinna Raekoja platsil.

Maikrahvis on uhked võlvitud peoruumid, hubane keskkond, hõrgud road, paindlikud programmilahendused ning kõik muu vajalik toreda jõulupeo korraldamiseks.

jõulusööming

Jõulupidu nii suuremale kui väiksemale seltskonnale

Meie neli erineva suurusega saali sobivad nii suuremate kui väiksemate seltskondade jaoks. Kõik ruumid kasutusse võttes mahutame korraga kuni 270 külalist ja koos naaberrestoranidega Turg ja Vana Toomas kuni 370 inimest.

Kaasaegne tehnika ja paindlikud programmilahendused

Kõik Maikrahvi peosaalid on varustatud kaasaegse heli- ja esitlustehnikaga. Sinu kasutuses on ekraanid ettekannete, piltide või videode näitamiseks ning lava ja helitehnika muusikaga meeleolu loomiseks.

Soovid peole jõuluvana, elavat muusikat või hoopis vahvaid seltskonnamänge? Anna oma meelelahutuse soovidest teada ja leiame koos parima lahenduse. Teeme koostööd nii keskaegse miljööga sobivate folgi ja rahvamuusika ansamblite kui ka kõiki tuntud ja veel mitte nii tuntud, kuid väga võimekate, jazz- ja poplauljatega.

Tutvu meie meelelahutuspakettidega siin.

Novembris-detsembris korraldatame Maikrahvis ka suurel hulgal kontsert- ja teatriõhtusööke koos Eesti tippmuusikute ja parimate näitlejatega. Meie sündmustekalender täieneb pidevalt, tutvu hetkeseisuga siin.

Rikkalik jõulumenüü igale maitsele

Oleme traditsioone ja külastajate lemmikroogi silmas pidades koostanud küllusliku jõulumenüü, kust leiad nii hapukapsad, seaprae ja verivorstid kui ka maitsvad magusroad ja pidusöögiga kokkusobivad joogid. Lisaks saad tellida kvaliteetveine meie veinikeldrist, mille valiku oleme kokku pannud koostöös Eesti tippsommeljeedega.

Kui sinu seltskonnas on erivajaduste või -soovidega inimesi, siis saame teha ka liha-, gluteeni- ja laktoosivabasid toite. Et teaksime selleks valmis olla, teavita palun erisoovidest ette.

Tutvu jõulumenüüdega siin.

Või siiski hoopis jaanuaris?

Juhul kui jõulueelne aeg tundub liiga kiire, kaalu võimalust korraldada jõulupidu jaanuaris.

Hooajaväliselt on lihtsam saada peole nii osalejaid kui esinejaid. Pealegi on pärast tempokat peohooaega tore lõõgastuda veelkord üheskoos ja nautida meie mitmekülgsete söömingute maitseid.

Unikaalne miljöö ja sõbralik teenindus

Kõik meie keskaegsetesse rõivastesse riietatud teenindajad jagavad külalistega meeleldi Maikrahvi legendi lugu, tutvustavad toite ja jooke ning teevad omalt poolt kõik, et tagada suurepärane peoelamus.

Maikrahvi romantiline õhkkond, rõõmsameelne teenindus, maitsvad piduroad ja meeleolukad esinejad annavad sulle võimaluse korraldada unustamatu jõulupidu. Oleme erinevaid üritusi korraldanud juba üle viieteistkümne aasta.

Tule Maikrahvi tööle

Võta meiega ühendust ja leiame koos sinu jõulupeo jaoks parima lahenduse.

KÜSI PAKKUMINE