Maikrahv

Maitsev toit ja jook, pidulik õhkkond ja meeldiv seltskond on õnnestunud galaõhtusöögi lahutamatud osad. Pakume sulle nelja erinevat peosaali, hõrke toite, omanäolist interjöör, laitmatut teenindust ja abi meelelahutusprogrammi kokkupanekul. Maikrahvis korraldatud pidulik õhtusöök jääb osalejatele veel pikaks ajaks meelde.

Pidulik galaõhtusöök rikkaliku toidu- ja joogivalikuga

Meie parimad kokad on eriliste sündmuste jaoks kokku pannud hõrgud pidusöömingud, kuid soovi korral saame sinu ürituse jaoks ka spetsiaalse menüü koostada. Kõik grupimenüüd on hoolikalt planeeritud, sisaldavad eel-, pea- ja magusrooga ning tervitusjooki. Meie söömingud on tihedalt seotud Maikrahvi legendi ja keskaegse Tallinnaga, mis jääb külalistele meelde ning aitab eristuva sündmuse korraldada.

Jooke saad tellida meie uhkest veinikeldrist, mille valiku oleme kokku pannud koostöös Eesti tippsommeljeedega.

Pidulik õhtusöök

Lava ja tehnika esinejate ning kõnede jaoks

Olgu põhjuseks võitjate väljakuulutamine, kellegi tänamine või kokkuvõtete tegemine – sõnavõtte on kõigil galaõhtusöökidel. Sellepärast oleme Maikrahvi peosaalid varustanud kaasaegse esitlus- ja helitehnikaga. Nii on pidulikel õhtusöökidel mugav ettekandeid teha, kõnesid pidada ja meeleolu loomiseks sobivat muusikat mängida.

Vajadusel aitame ka meelelahutusprogrammi koostamisel. Näiteks soovitame Maikrahvi keskaegse miljööga ideaalselt sobivat folgi-show’d või pidulikel üritustel armastatud kolmest vennast koosnevat ansamblit Trio Comodo. Täpsema info meie koostööpartnerite kohta leiad meelelahutuse lehelt. Loomulikult saame organiseerida ja vastu võtta ka teised sinu valitud esinejad.

Aitame õhtusöögi meeldejäävaks teha

Maikrahvis on kõik vajalik, et korraldada meeldiv ja originaalne pidulik õhtusöök: eristuv keskaegne atmosfäär, rikkalik toidu- ja joogivalik, laitmatu teenindus ning mugav asukoht Tallinna südames. Meie teenindajad pajatavad meelsasti Maikrahvi legendist ja kannavad kõigi külaliste eest hästi hoolt.

Paindlikud lahendused

Maikrahvi restoranis on pidulikke galaõhtusööke korraldatud juba üle 10 aasta. Meil ei ole standardpakkumisi – oleme paindlikud ja paneme kokku just sinu ürituse ja külaliste jaoks sobiva lahenduse.

KÜSI PAKKUMIST