Maikrahv

Koosolek, firmapidu, kliendiüritus või seminar? Sünnipäev, pulmad või kokkusaamine sõpradega? Hoolimata sündmusest nõuab ürituste korraldamine sobivaid ruume, häid toite ning suurepärast teenindust. Maikrahvi uhkesti võlvitud saalid, unikaalne õhkkond ning paindlikud menüü- ja programmilahendused loovad suurepärase raamistiku nii pidulikumate ürituste kui ka argisemaste kokkusaamiste läbiviimisteks.

Meil on pakkuda erineva suurusega saale ning soovi korral saame organiseerida ka esinejad ja meelelahutusprogrammi. Et ürituste korraldamine oleks lihtne ja mugav, oleme välja töötanud erinevad konverentsipaketid ja grupimenüüd. Tutvu seltskondadele mõeldud pidusöökidega siin.

maikrahv

Miks korraldada konverents, pidu või muu üritus Maikrahvis?

 • 4 peo- ja konverentsisaali – saad valida sobiva ruumi vastavalt ürituse iseloomule ja seltskonna suurusele.
 • Üritus iga suurusega seltskonnale – kõik ruumid kasutusse võttes mahutame korraga kuni 250 külalist, koos naaberrestoranidega Turg ja Vana Toomas kuni 350 inimest.
 • Kaasaegne heli ja esitlustehnika igas ruumis – saad teha ettekandeid, näidata presentatsioone, pilte ja videoid.
 • Paindlikud konverentsipaketid – saad korraldada erineva pikkusega konverentse ja seminare nii suuremale kui väiksemale seltskonnale, minimaalne osalejate arv on kõigest 8 inimest (detailsed pakettide kirjeldused allpool).
 • Organiseerime esinejad ja meelelahutuse – soovi korral organiseerime meie juures peetavatele eraüritustele ka esinejad ja aitame meelelahutusprogrammi kokkupanekul.
 • Maitsvad toidud – valikus on mitu erinevat pidusöögi menüüd, mida saame kokkuleppel ümber kujundada. Hõrke toite saad nautida nii suurema kui väiksema grupiga, minimaalne osalejate arv on kõigest 4.
 • Rikkalik joogivalik ja veinikelder – lai valik nii alkohoolseid kui ka karastusjooke. Kvaliteetveinide valiku oleme kokku pannud koostöös Eesti tippsommeljeedega.
 • Omanäoline miljöö – võlvitud saalid, hubane õhkkond ja unikaalne ruumikujundus võimaldavad sul korraldada klassikalistest seminaridest ja pidudest eristuva ning meeldejääva ürituse.
 • Laitmatu teenindus – keskaegsetesse rõivastesse riietatud teenindajad tutvustavad meeleldi toidu- ja joogivalikut, räägivad Maikrahvi legendist ning teevad omalt poolt kõik, et õhtu oleks meeldiv ja elamusterohke.
 • Asukoht Tallinna vanalinnas – asukoht Raekoja platsil lisab sinu üritusele eksklusiivsust. Bussipeatused ja parklad asuvad vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, mistõttu on külalistel lihtne Maikrahvi tulla.
 • Üle 10 aasta kogemusi – tänu suurele kogemustepagasile ja igale läbimõeldud detailile on ürituste korraldamine Maikrahvis hõlbus ja meeldiv.

Personaalse pakkumise saamiseks võta meiega ühendust saates e-kiri aadressile või helistades telefonil +372 5551 4517.

Peo- ja konverentsiruumid ning nende mahutavus

Ürituste korraldamine on võimalik 4 erinevas peo- ja konverentsiruumis. Suurima saali mahutavus on 110 inimest, väiksemate ürituste jaoks on ideaalne 15-30 külalisele sobiv Võlvsaal. Peasaali, Gildi saali ja Võlvsaali saad kasutada ühe saalina mahutavusega 210 kohta.

Ruumi nimi Teater Klass Nõupidamine Vastuvõtt Bankett Pindala (m2)
Peasaal 60 110 146
Gildi saal 40 40 70 78
Muspeade saal 15 45 61
Võlvsaal 20 15 30 31

Maikrahvi konverentsipaketid

Maikrahvis saad korraldada nii mõnetunnist koosolekut kui ka ühe- või mitmepäevast seminari. Paindlikud konverentsipaketid sisaldavad kogu vajalikku tehnikat ettekannete tegemiseks ning ka kohvipausi kerge kehakinnitusega. Vaata täpsemalt konverentside ja koosolekute leheküljelt.

Ürituste korraldamine Maikrahvis

Teeme omalt poolt kõik, et ürituste korraldamine Maikrahvis oleks meeldiv ja edukas. Kui sul on küsimusi või soovid personaalset pakkumist, võta meiega ühendust saates e-kiri aadressile või helistades telefonil +372 5551 4517.


KÜSI PAKKUMIST