Maikrahv

Elamus vanalinnas – Maikrahvi kinkekaart on jõulude oodatuim kingitus!

Jõuludeni on jäänud vaid veidi üle nädala, kuid mida kinkida lähedasele, kellel on juba kõike? Ära muretse! Maikrahvi päkapikud on selle ala tõelised asjatundjad ja meeleldi abiks kingitustega kimpus olevatele lugejatele.

Hea jõulukink soetatakse saaja soove ja huvisid arvestades. Tänapäeval tundub inimestel aga olevat juba kõike, mistõttu pole kingituse väljamõtlemine kiirel jõuluajal kaugeltki mitte lihtne tegevus.

Õnneks on Maikrahvi päkapikkudel üks hea vihje sussist võtta: kingi oma lähedasele aega ja üks meeleolukas õhtu Maikrahvis, Tallinna kauni vanalinna südames!

Elamuskingitused saavad järjest populaarsemaks – ja mitte ilmaasjata. Elamus ei jää mitte kunagi riiulile tolmu koguma, vaid pakub rõõmu lausa mitu korda: ümbrikut avades, kokkulepitud kuupäeva lähenedes, sündmuse ajal ja elamust pärastpoole meenutades.

5+1 elamusterohket kingiideed

Kellele sooviksid Sina kinkida elamuse Maikrahvis? Sõbrale, pereliikmele, kallimale? Või äkki vajavad omavahelist kvaliteetaega hoopis Sinu vanemad või järeltulija koos elukaaslasega?

Maikrahvi kontsert- ja teatriõhtusöögid on kinnitanud kanda Tallinna populaarsemate üritustena ja meie sündmustekalender täieneb pidevalt. Vali siit kõige meelepärasem kingitus ja tule nautima!

  • 31. detsembril jätame hüvasti vana aastaga ja võtame stiilselt vastu uue. Maikrahvi uhkete võlvide all pakutavat neljakäigulist õhtusööki saadab ülipopulaarne tüdrukutetrio La La Ladies. Veel jõuad osta piletid Tallinna kõige lõbusamale aastavahetuse peole! Maikrahvi ukse all saad nautida muidugi ka Tallinna jõuluturu muinasjutulist atmosfääri.
  • 12. ja 19. jaanuaril astub lavale Andrus Vaarik koos oma monoetendusega „Elu on parim meelelahutus“. Kahekäigulisele teatriõhtusöögile annavad vürtsi Vaariku humoorikad tähelepanekud inimelu väärtustest ja soovi korral antakse sõna ka õhtu külalistele.
  • 31. jaanuaril on teise armastatud näitleja kord. Raivo E. Tamm paljastab oma nimega seotud saladuse esitades monotükki „Mis see E. tähendab?“. Ja kuigi jutt algab kõigest ühest tähest, lubab Tamm rääkida ka oma elust, lapsepõlvest, vanaisast ja varsti 100-aastaseks saavast Eesti Vabariigist. Sümpaatsete lugude kõrvale maitseb kahekäiguline õhtusöök.
  • UUS! 23. veebruaril ja 9. märtsil ei pakuta Maikrahvis üksnes kahekäigulist õhtusööki, vaid osutatakse ka „Baariteraapiat“. Näitlejad Mart Müürisepp ja Kaisa Selde räägivad, mis neid vaevab, mis rõõmustab ja kuidas nad teineteisega hakkama saavad. Lisaks otsivad nad publiku ees vastust küsimusele, on nad siis üldse koos või lahus.
  • Kinkekaart Maikrahvi õhtusöögile on kindel valik igale hea toidu ja keskaegse miljöö austajale. Kolmekäigulist õhtusööki kahele pakutakse just siis, kui see Sinule ja Sinu seltsilisele sobib.
  • Kinkekaart Maikrahvi ning selle naaberrestoranidesse Turg ja Vana Toomas on oma saajale samuti meelepärane üllatus. Kinkekaardi väärtuses on võimalik valida sööke-jooke kõigi kolme restorani menüüdelt – kasuta kinkekaart siis ajale ja ka kohale vaatamata!

Sel aastal mahuvad parimad jõulukingid ümbrikusse ja teevad oma saajale kaua rõõmu. Mis veel parem, ei pea nende soetamiseks inimrohketes poodides trügima – saad osta need kiiresti ja turvaliselt meie kodulehelt, samal ajal kasvõi tassikest jõuluteed nautides.

Kui otsustad siiski telefoni või meili kasuks, leiad meid numbrilt 5551 4517 ja aadressilt , kus vastame heameelega ka kõigile Sinu küsimustele.

Maikrahvi päkapikud soovivad kaunist ja elamusterohket jõuluaega, vana-aasta lõppu ning uue aasta algust!

 

KINGIPOODI

 

(Fotod: Pexels)